- אנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות - https://www.pc.co.il -

את חבילת הקסמים לניהול הענן של VMware כבר הכרתם?

VMware השיקה אתמול (ג') בכנס השנתי שלה באירופה VMworld 2017 חידושים בפלטפורמת ניהול הענן שלה.

הפתרונות החדשים יסייעו ללקוחות להטעין ולתפעל תשתיות IT ושירותי אפליקציות בסביבות מרובות עננים. חבילת VMware vRealize Suite 2017 שהוכרזה עתה כוללת את הגרסאות החדשות ביותר של הפתרונות vRealize Operations ,vRealize Automation ,vRealize Business for Cloud ו-vRealize Log Insight.

החבילה כוללת יכולות חדשות לניהול מחזור החיים של הענן, שיסייעו ללקוחות לבצע מודרניזציה של מרכזי המחשוב ואינטגרציה של הענן.

"אני מעצב את העתיד" - אחת מסיסמאות הכנס השנה, בו VMware מתכוונת בראש ובראשונה לעצמה, ומציעה כלים מתאימים ללקוחותיה לעיצוב עתיד הדטה סנטר בעידן הענן ההיברידי. צילום: פלי הנמר

"אני מעצב את העתיד" – אחת מסיסמאות הכנס השנה, בו VMware מתכוונת בראש ובראשונה לעצמה, ומציעה כלים מתאימים ללקוחותיה לעיצוב עתיד הדטה סנטר בעידן הענן ההיברידי. צילום: פלי הנמר

"בעת שארגונים חותרים להיות חדשניים וגמישים יותר, VMware מסייעת להם להשיג את המטרות הללו באמצעות מודרניזציה של מרכזי המחשוב שלהם ואינטגרציה בין העננים הציבורים שלהם עם העננים הפרטיים", אמר במליאת הפתיחה של הכנס, פט גלסינגר, מנכ"ל VMware.

לדבריו, "פתרון VMware vRealize Suite 2017 מציע יכולות חדשות לניהול כולל של מחזור החיים שיאפשר לארגון ה-IT להאיץ את תהליך הפקת הערך של פלטפורמת הניהול. כן צפויים האצה וייעול של האספקה והניהול של שירותי תשתית ואפליקציות".

פט גלסינגר מחולל קסמים - עם משקפי מציאות רבודה - בניהול וירטואלי של מטעני עבודה בדטה סנטרים בעננים היברידיים. צילום: פלי הנמר

פט גלסינגר מחולל קסמים – עם משקפי מציאות רבודה – בניהול וירטואלי של מטעני עבודה בדטה סנטרים בעננים היברידיים. צילום: פלי הנמר

האצת האספקה של שירותי תשתית ואפליקציות – באתר הלקוח ובענן

לאחרונה חלה האצה באימוץ תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית לאור העובדה שיותר חברות במגוון שווקים מעוניינות לנצל מגמות טכנולוגיות כגון: Big Data, ענן, רשתות חברתיות, אינטרנט של הדברים וניידות.

על פי מחקר מ-2017 של VMware, כ-67% מלקוחותיה הארגוניים צופים מצב אידיאלי שיתאפיין בריבוי עננים בארגון. יחד עם זאת, ניהול משאבים ואפליקציות בסביבה מרובת עננים, מציב אתגרים חדשים כולל: ניוד עומסים בין עננים, והצורך לנטר ביצועים, לנהל נפחי תעבורה ולהציג באופן שקוף התפלגות עלויות בין עננים.

 

פתרון VMware vRealize Suite 2017 מציע פלטפורמה מקיפה לניהול ענן שמסוגלת לנהל סביבות היברידיות המשלבות עננים ציבוריים ופרטיים. הוא מאיץ את האספקה של שירותי IT באמצעות אוטומציה של מדינויות מוגדרות מראש, הקניית גמישות למפתחים וליחידות עסקיות – זאת  תוך שימור הבקרה והעמידה בתקנות.

החבילה תומכת בסביבות הטרוגניות, הכוללות שילוב של אפליקציות מסורתיות ואפליקציות ענן טבעיות – הן במכונות וירטואליות והן בקונטיינרים – הן במרכזי מחשוב מוגדרי ענן והן בסביבות של עננים מרובים.

תצוגת הענק של VMware בכנס השנתי שלה בברצלונה. צילום: פלי הנמר

תצוגת הענק של VMware בכנס השנתי שלה בברצלונה. צילום: פלי הנמר

חבילת הניהול החדשה מתמודדת עם שלושת תרחישי השימוש של לקוחות: תפעול אינטליגנטי, אוטומציה של ה-IT וסביבת IT מוכנה למפתחים.

הפתרון החדש יספק לארגונים יכולות מתקדמות לתפעול אינטליגנטי ולאוטומציה של ה-IT שיסייעו להקים ולתפעל ביתר קלות ענן מבוסס VMware. בנוסף, החבילה תציע תמיכה מוגברת בעננים ציבוריים כמו גם בקונטיינרים, בפתרונות לניהול תצורה שייקלו כולם להעברת אפליקציות מסביבות בדיקה של אפליקציות לסביבות ייצור.

הכותב הינו שליח אנשים ומחשבים בכנס.