תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל משפרת את האפליקציה במכשירי iOS – במיוחד לעצלנים
גוגל - גלי לי את התשובות מראש. אילוסטרציה: Dasha Petrenko/BigStock

גוגל משפרת את האפליקציה במכשירי iOS – במיוחד לעצלנים

הענקית רוצה לחסוך מכם כל טיפה מאמץ, ועוד לפני שתתחילו בכלל את ההקלדה בשדה החיפוש, היא כבר תציג לכם אפשרויות חיפוש פופולריות באזור הגיאוגרפי בו אתם נמצאים ● וזה בהחלט לא הכל

מאת 4 בספטמבר 2017, 14:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפליקציית גוגל (Google) למכשירי iOS התחדשה בסוף השבוע בכמה תכונות חדשות, בהן אחת המציגה אפשרויות חיפוש פופולריות באזור הגיאוגרפי שבו נמצא המשתמש, לפני שהוא מתחיל את ההקלדה בשדה החיפוש.

בכל פעם שמשתמש מתחיל חיפוש באפליקציה, מופיע תפריט של "מה פופולרי" כשהאפשרויות בו מסומנות בחץ כחול, הנבדלות מהחץ האפור המסמן את היסטוריית החיפושים של המשתמש.

לבד מהשינוי הזה, גוגל הודיעה שהחיפוש הפך להיות חכם יותר, בכך שהוא מציג למשתמשים אפשרויות של תוצאות עוד לפני שסיימו להקליד את נושא החיפוש.

למשל, הקלדה של "כמה שוקל פ" תציג מיד כמה אפשרויות: כמה שוקל פיל, כמה שוקל פסנתר, כמה שוקל פסלון אוסקר, כמה שוקל פלפל אדום ועוד.

גוגל משפרת את האפליקציה במכשירי iOS – במיוחד לעצלנים Reviewed by on . אפליקציית גוגל (Google) למכשירי iOS התחדשה בסוף השבוע בכמה תכונות חדשות, בהן אחת המציגה אפשרויות חיפוש פופולריות באזור הגיאוגרפי שבו נמצא המשתמש, לפני שהוא מתחי אפליקציית גוגל (Google) למכשירי iOS התחדשה בסוף השבוע בכמה תכונות חדשות, בהן אחת המציגה אפשרויות חיפוש פופולריות באזור הגיאוגרפי שבו נמצא המשתמש, לפני שהוא מתחי Rating: 0

הגיבו