הסכם קיבוצי ראשון במיזם המשותף של פרטנר ו-HOT Mobile

בין ההטבות הכלולות בהסכם, שתוקפו למשך שלוש שנים, תוספת שכר ממוצעת של 9.7% לכל עובד, וזאת לצד סעיפים המעניקים לעובדים ביטחון תעסוקתי בתהליכי איוש משרות, ניוד ופיטורים

אייל אילוז, מנכ״ל PHI-Networks. צילום: ניב קנטור

PHI-Networks – מיזם הרשת המשותף לפרטנר ול-HOT Mobile זכה להסכם קיבוצי ראשון, אשר נחתם בין ההסתדרות, ועד העובדים וההנהלה. בחברה מועסקים כ-120 עובדים.

PHI Network הוקמה ב-2015, כאשר בשתי חברות האם כבר הייתה קיימת התארגנות עובדים, ולמעשה כבר מיום הקמתה עובדיה היו מאורגנים.

בין ההטבות הכלולות בהסכם, שתוקפו למשך שלוש שנים, תוספת שכר ממוצעת של 9.7% לכל עובד, וזאת לצד סעיפים המעניקים לעובדים ביטחון תעסוקתי בתהליכי איוש משרות, ניוד ופיטורים.

ההסכם קובע גם, כי ההפרשות הפנסיוניות יוגדלו מצד המעסיק למקסימום של 7.5% בתקופת ההסכם, ואף כי יוגדלו התשלומים עבור משמרות כוננויות. בנוסף תוגדל השתתפות החברה בארוחות לעובדים ל-32 שקל ליום.

לאזן בין הצרכים של החברה והעובדים

עוד נקבע בהסכם כי עובדי החברה שהינם הורים יקבלו "תוספת קייטנות" בסך 800 שקל לכל ילד, וכי יגדל תקציב הרווחה שמקצה החברה לעובדיה, הכולל מתנות לחגים, אירועי רווחה ועוד. בנוסף לכך החברה תעמיד תקציב לטובת מלגות לימודים לתואר ראשון או שני עבור עובדים שיהיו מעוניינים בכך ויעמדו בקריטריונים.

יו"ר ועד עובדי PHI-Networks, חגי גנש, ציין, כי "אני שמח על הסכם קיבוצי המסדיר את תנאי העבודה, מאזן ומאחד את העובדים שהגיעו מפרטנר ו-HOT Mobile. הצלחנו לתת ביטחון תעסוקתי, לשפר תנאים ולאזן בין הצרכים של החברה והעובדים".

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, אמר במעמד החתימה על ההסכם כי "אני מברך את כל הצדדים על שהצליחו לגשר על הפערים ובשיתוף פעולה הגיעו להסכם אשר יביא לשיפור תנאי ההעסקה בחברה. הסכם קיבוצי אשר מסדיר את תנאי ההעסקה מבטיח את שביעות רצונם של העובדים, את יציבותה של החברה ואת המשך הצעדתה קדימה".

לדברי מנכ״ל PHI-Networks, אייל אילוז, "אני מברך על חתימת ההסכם הקיבוצי שנחתם לאחר דרך ארוכה שבמהלכה הצדדים היו מחויבים למציאת פתרונות מתאימים לאופי החברה, לשמירה על צביונה כחברת צעירה ודינאמית ולהבטחת עמידתה באתגרים הטכנולוגים והעסקיים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים