תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » כיצד להקל על בעלי עסקים את ניהול תזרים המזומנים שלהם?
איתי זימן, מנמ''ר ברינקס ישראל. צילום: יח"צ

מפגש פורום C3 בדבלין

כיצד להקל על בעלי עסקים את ניהול תזרים המזומנים שלהם?

בעלי עסקים רבים צריכים למצוא פתרונות כדי להפקיד את הפדיון היומי מבלי לבזבז זמן רב בסניף הבנק ● לדברי איתי זימן, מנמ"ר ברינקס, ישנם מגוון פתרונות שנועדו לסייע לבעלי העסקים ולהקל על חייהם

מאת 24 ביולי 2017, 12:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

המחסור במזומן משפיע על כל אחד ואחת מאיתנו. לעיתים רבות למוכר אין עודף להחזיר על שטר גבוה, דבר המצריך מצרכנים רבים להשתמש בכרטיס האשראי בסכומים נמוכים ובינוניים (עד 200 שקלים).

בנוסף, בעלי עסקים רבים צריכים למצוא פתרונות כדי להפקיד את הפדיון היומי מבלי לבזבז זמן רב בסניף הבנק. אנחנו משיקים בימים אלו מגוון פתרונות שנועדו לסייע לבעלי העסקים ולהקל על חייהם.

מבין מגוון הפתרונות שברינקס משיקים – מערכת כספת חכמה המותקנת אצל הלקוח, ומאפשרת לבעל העסק להפקיד את המזומן בנוחות. הכספת מעבירה בכל זמן נתון את דיווחי הכסף שהופקד בה לזיכוי בבנק (טרם העברתו הפיזית לבנק) ומעלה את הנתונים לתיק הלקוח באפליקציה. כך בעל העסק יכול לעקוב בזמן אמת על הכסף המופקד בכספת.

תהליך הפקדת המזומן הופך ממוחשב, יעיל ובטוח.

פתרון נוסף הינו כספת חכמה המותקנת במרכזי קניות ברחבי הארץ ומאפשרת למאות בעלי העסקים במרכז הקניות ליהנות מהשירותים שלנו בתוך מתחם הקניון.

הצורך להקל על  בעלי עסקים

בימים אלו השקנו את מבואת העסקים הראשונה מסוגה בישראל, הכוללת בתוכה כספת חכמה, המאפשרת לכל עובד בעסק להפקיד את כל הכסף המזומן והצ'קים בלחיצת כפתור וללא חשש. בעל העסק מקבל באופן מיידי הודעה על ההפקדה והסכום, ובהמשך הבנק מזכה את העסק על הפקדת הפדיון.

בנוסף במבואת העסקים הותקנה מכונת ה-Change Box המאפשרת לקבל פריטה של מטבעות ושטרות קטנים (20,10,5,2,1 ,0.5, 0.10) וכל זאת ביעילות, מהירות וללא מגע יד אדם. המכונה מספקת פתרון עבור בעלי עסקים רבים בכל הקשור לפריטה .

ברינקס היא חברה בעלת ותק של 150 שנה ופועלת ביותר מ-100 מדינות. זיהינו את הצורך להקל על בעלי עסקים בפעולות כמו הפקדות מזומנים ופריטת מטבעות באמצעות אפליקציות חכמות שקיימות בתוך בית העסק ומחוצה לו.

בשנה האחרונה הגענו למסקנה. איחדנו את המערכות, וכל מערכות הליבה שלנו יסתמכו על תשתית ERP של פריוריטי (Priority).

זהו פרויקט חוצה ארגון שכל אגפי הארגון עובדים בו כדי להביא הטמעה של שנה בד בבד בשינוי תהליכי וארגוני בחברה.

בנוסף, החברה ממשיכה בפעילות המסורתית שלה בתחום הלוגיסטיקה המאובטחת באמצעות מעל ל-10,000 כלי רכב משורינים ב-800 סניפים, וכן באמצעות 59 אלף עובדים ברחבי העולם.

הכותב הינו מנמ"ר ברינקס ישראל.

כיצד להקל על בעלי עסקים את ניהול תזרים המזומנים שלהם? Reviewed by on . המחסור במזומן משפיע על כל אחד ואחת מאיתנו. לעיתים רבות למוכר אין עודף להחזיר על שטר גבוה, דבר המצריך מצרכנים רבים להשתמש בכרטיס האשראי בסכומים נמוכים ובינוניים המחסור במזומן משפיע על כל אחד ואחת מאיתנו. לעיתים רבות למוכר אין עודף להחזיר על שטר גבוה, דבר המצריך מצרכנים רבים להשתמש בכרטיס האשראי בסכומים נמוכים ובינוניים Rating: 0

הגיבו