תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » Gboard, ציירי לי אמוג'י
Gboard מתחדשת בתכונות שוות

Gboard, ציירי לי אמוג'י

משתמשי אפליקציית המקלדת החכמה של גוגל יהנו מתכונת ציור אמוג'י ומתוספות אחרות, כמו הצעות לביטויים שלמים, שמטרתן לסייע להם לתקשר במהירות רבה יותר ותוך פחות הקלדה, והכל בזכות בינה מלאכותית

מאת 13 ביוני 2017, 12:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) פרסמה אתמול (ב') עדכון מרשים לאפליקציית המקלדת החכמה שלה, Gboard, שמציג מספר תכונות חדשות שייעלו את התקשורת של המשתמשים, יזרזו את ההקלדה ואף יפחיתו את היקפה.

במהדורה האחרונה הזו משפרת למעשה ענקית החיפוש את איכות ההקלדה באמצעות אינטליגנציה ממוחשבת, שתשפיע על יכולת היישום להציע הצעות ולתקן שגיאות. במסגרת השינויים תספק המקלדת למשתמשי הקצה גם תכונה חדשה שתציע ביטויים, במקום מילים בלבד. בנוסף האפליקציה החדשה תאפשר למשתמש לצייר אמוג'י על המסך, כדי להוסיף אותו לצ'אט או להודעות שניסח, וכן להציג כרטיסי חיפוש מעודכנים.

מתאמצת במיוחד סביב פיתוח ציור על מסך

כרגע נשמע שתכונת ציור האימוג'י היא הכי מלהיבה ומהנה מבין החידושים, אבל כדאי לזכור שהתכונה עדיין נמצאת בשלבי ניסוי מעניין, שמטרתו להפוך את חוויית הסימוס והכתיבה לקלה יותר. במסגרת החידוש יוכלו כעת המשתמשים להקיש על לחצן האימוג'י בכתב-יד בכדי לצייר על המסך, כך הסבירה גוגל. מקלדת Gboard תזהה באופן אוטומטי את הציור הזה ותציג תוצאות התואמות את אמוג'י הנדון. כעת נותר לראות אם היישום יצליח באמת לזהות את הסמיילי או הפרצוף הכועס שכל משתמש יצייר, לא משנה מה יכולותיו האמנותיות, או לאו.

אין זה הניסיון הראשון של הענקית ממאונטיין וויו לפשט את השימוש בסמלי אמוג'י ב-Gboard. האפליקציה כבר תומכת בתכונת חיפוש אמוג'י, המאפשרת למשתמשים להקליד את השם או ביטוי הרגש של האמוג'י שברצונם להכניס לטקסט, למשל 'מחייך', במקום לחפש אותו בין הציורים.

גוגל גם מנסה במשך זמן רב את יכולות הציור על המסך כחלופה להקלדה. בשנת 2010 ניסתה החברה את אופציית 'חיפוש מחווה' באנדרואיד, אשר אפשרה למשתמשיה לצייר אותיות על המסך של הטלפון בכדי להעלות דברים כמו אנשי קשר, סימניות, יישומים ומוזיקה. היכולת של גוגל לזהות ציורים השתפרה לאחרונה, זאת אנו יודעים בוודאות, מאחר שבחודש אפריל היא השיקה את AutoDraw, אשר הופך שרבוטים של צורות וחפצים אחרים לציורים מקצועיים.

הצעת ביטויים – לשימוש יומיומי ונוח

בעוד שתכונת ציור האמוג'י עשויה להיות בעיקר מהנה לשימוש, תכונת הצעת הביטוי של ה-Gboard עושי להפוך לשימושית ממש בחיי היומיום. מעכשיו, בנוסף להצעות מילה, תציע לכם Gboard תוך כדי הקלדה ביטויים. התכונה מבוססת על מה שהמקלדת לומדת על פי מילים ושילוביהן בשפה, ואילו מילים צפויות לבוא באופן עקבי אחרי מילים אחרות, כך שהיא יכולה לנחש מה בכוונתכם לכתוב בהמשך. התכונה תהיה זמינה באנגלית כבר מעכשיו, וגוגל מבטיחה כי שפות אחרות יתמכו בקרוב.

החיפוש ב-Gboard משתפר גם הוא במסגרת העדכון הזה, שכן היישום יציע כעת מספר תוצאות בכדי שהמשתמש יוכל לעיין בהן בעת הפעלת חיפושים מהמקלדת. גם כרטיסי החיפוש יהיו אינטראקטיביים יותר. מעכשיו כאשר משתמש ילחץ על כרטיס, הוא יועבר מיד אל המפות (Maps), להתקשר לעסק, או לצפות בסרטון ביוטיוב (YouTube).

האפליקציה המעודכנת גם תומכת כעת בלמעלה מ-200 שפות, עם הצעות והקלדת מחוות. כלל השינויים והחידושים יעמדו לשירותו של כל מי שיעדכן את האפליקציה כעת.

Gboard, ציירי לי אמוג'י Reviewed by on . גוגל (Google) פרסמה אתמול (ב') עדכון מרשים לאפליקציית המקלדת החכמה שלה, Gboard, שמציג מספר תכונות חדשות שייעלו את התקשורת של המשתמשים, יזרזו את ההקלדה ואף יפחית גוגל (Google) פרסמה אתמול (ב') עדכון מרשים לאפליקציית המקלדת החכמה שלה, Gboard, שמציג מספר תכונות חדשות שייעלו את התקשורת של המשתמשים, יזרזו את ההקלדה ואף יפחית Rating: 0

הגיבו