תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל הודיעה על מועדי הפסקת התמיכה במכשירי Pixel ו-Nexus
הבכור מקבל הכל. ה-Pixel של גוגל. צילום: יח"צ

גוגל הודיעה על מועדי הפסקת התמיכה במכשירי Pixel ו-Nexus

מכשירי ה-Pixel וה-Pixel XL יקבלו שדרוגים עד אוקטובר 2018 ועדכוני אבטחה עד שנה לאחר מכן ● התמיכה והעדכונים למכשירי ה-Nexus יסתיימו מוקדם יותר

מאת 11 ביוני 2017, 11:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) ציינה בסוף השבוע בדף התמיכה שלה את התאריכים שבהם תפסיק לתמוך במכשירי Pixel ו-Nexus.

בעבר הבטיחה גוגל כי מכשיריה יזכו לשדרוגי אנדרואיד לפחות שנתיים לאחר השקתם ולעדכוני אבטחה לפחות שלוש שנים ממועד ההשקה. במועד זה, גם התמיכה הטלפונית במכשירים תיפסק.

בהתאם לכך, עדכנה החברה שמכשירי Pixel ו-Pixel XL, שהושקו באוקטובר 2016, יזכו לשדרוגי אנדרואיד (Android) עד אוקטובר 2018, ועדכוני האבטחה ייפסקו באוקטובר 2019. אז ייפסקו גם שירותי התמיכה במכשיר.

באשר למכשירים Nexus 6P, שיוצר על ידי וואווי (Huwaei), וה-Nexus X5, שיוצר על ידי LG – התמיכה בהם תיפסק יחד עם הפסקת עדכוני האבטחה בספטמבר 2018, שנה לאחר שגוגל לא תתמוך בשדרוג מערכת ההפעלה. בעלי מכשירי Nexus 6 ו-9 יזכו לעדכוני אבטחה ותמיכה עד אוקטובר השנה.

גוגל הודיעה על מועדי הפסקת התמיכה במכשירי Pixel ו-Nexus Reviewed by on . גוגל (Google) ציינה בסוף השבוע בדף התמיכה שלה את התאריכים שבהם תפסיק לתמוך במכשירי Pixel ו-Nexus. בעבר הבטיחה גוגל כי מכשיריה יזכו לשדרוגי אנדרואיד לפחות שנתיים גוגל (Google) ציינה בסוף השבוע בדף התמיכה שלה את התאריכים שבהם תפסיק לתמוך במכשירי Pixel ו-Nexus. בעבר הבטיחה גוגל כי מכשיריה יזכו לשדרוגי אנדרואיד לפחות שנתיים Rating: 0

הגיבו