תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » גיורא קורנבלאו מונה למנכ"ל חממת Ventures Terralab
גיורא קורנבלאו, מנכ"ל חממת Ventures Terralab. צילום: גלעד בן שץ

גיורא קורנבלאו מונה למנכ"ל חממת Ventures Terralab

במסגרת תפקידו יהיה קורנבלאו אחראי על כל פעילות החממה, הכוללת בין היתר - פיתוח עסקי של החממה, מיון ובחירת חברות, ניהול וקידום עסקי של חברות הפורטפוליו של החממה

מאת 5 ביוני 2017, 16:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גיורא קורנבלאו, בן 45, מונה למנכ"ל חממת Ventures Terralab ביקנעם, של קרן ההון סיכון טרה (Terra Venture Partners).

במסגרת תפקידו יהיה קורנבלאו אחראי על כל פעילות החממה, הכוללת בין היתר – פיתוח עסקי של החממה, מיון ובחירת חברות, ניהול וקידום עסקי של חברות הפורטפוליו של החממה.

חממת Terralab משקיעה בפיתוח טכנולוגיות בתחומי האימפקט מתוכם אנרגיה, מים, בריאות ותחבורה.

לגיורא ניסיון עשיר של 17 שנים בתעשייה בתפקידי ניהול, מתוכם 12 שנים כיזם ומנכ"ל בחברות סטארט אפ מובילות. גיורא בוגר פרוייקט תלפיות, ושירת כטייס F16 בחיל האוויר.

לקורנבלאו תואר ראשון בהצטיינות בפיזיקה ומתמטיקה, מהאוניברסיטה העברית ירושלים.

קורנבלאו מסר כי "חממת Ventures Terralab מתמקדת בהשקעות ותמיכה בחברות המייצרות טכנולוגיות שמשפרות את העולם ואיכות החיים של תושביו, תוך החזר השקעה לבעלי המניות".

"בחממה פורטפוליו עשיר של חברות שכבר הוכיחו עצמן טכנולוגית ועסקית. נשמח למצוא חברות מבטיחות נוספות ולצרפן למשפחת טרה. אני גאה להצטרף לצוות טרה, צוות מוביל עם ניסיון עשיר בהשקעות".

גיורא קורנבלאו מונה למנכ"ל חממת Ventures Terralab Reviewed by on . גיורא קורנבלאו, בן 45, מונה למנכ"ל חממת Ventures Terralab ביקנעם, של קרן ההון סיכון טרה (Terra Venture Partners). במסגרת תפקידו יהיה קורנבלאו אחראי על כל פעילות גיורא קורנבלאו, בן 45, מונה למנכ"ל חממת Ventures Terralab ביקנעם, של קרן ההון סיכון טרה (Terra Venture Partners). במסגרת תפקידו יהיה קורנבלאו אחראי על כל פעילות Rating: 0

הגיבו