תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » שר הביטחון הדליק נר זיכרון וירטואלי לנופלים
שר הביטחון, אביגדור ליברמן, מדליק נר זיכרון וירטואלי לזכר הנופלים. צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

שר הביטחון הדליק נר זיכרון וירטואלי לנופלים

השר ליברמן הדליק את הנר באתר ההנצחה של משרד הביטחון, יזכור ● עד כה הדליקו נרות באתר יותר מ-100 אלף גולשים

מאת 25 באפריל 2017, 14:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, הדליק היום (ג') נר וירטואלי לזכרם של חללי מערכות ישראל באתר ההנצחה הממלכתי של משרד הביטחון, יזכור.

האתר מאפשר לציבור להדליק נרות לזכר החללים – כולם או חלל מסוים – במשך כל השנה, כמו גם לכתוב הקדשה אישית ולשתף את החברים בפייסבוק (Facebook). הדלקת נר זיכרון לזכר חלל מסוים נעשית על פי רשימת חיפוש באתר, שבה נמצאים שמותיהם של כלל הנופלים במערכות ישראל. ממשרד הביטחון נמסר כי עד כה הדליקו נרות באתר יותר מ-100 אלף גולשים.

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל מבטא את השתתפות הציבור בכאבן של המשפחות השכולות ואת הנצחת הנופלים. ממשרד הביטחון נמסר כי מטרתו באתר יזכור היא לחזק את החיבור הרגשי וההזדהות של אזרחי ישראל, בעיקר בני הדור הצעיר, עם יום הזיכרון ועם החללים.

השר ליברמן כתב בהקדשתו לנופלים כי "ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, זוהי חובתנו כעם וכאומה להתייחד עם בנינו ובנותינו, שנפלו במאבק על עצמאות ישראל".

להדלקת נר זיכרון היכנסו לכאן.

שר הביטחון הדליק נר זיכרון וירטואלי לנופלים Reviewed by on . שר הביטחון, אביגדור ליברמן, הדליק היום (ג') נר וירטואלי לזכרם של חללי מערכות ישראל באתר ההנצחה הממלכתי של משרד הביטחון, יזכור. האתר מאפשר לציבור להדליק נרות לזכ שר הביטחון, אביגדור ליברמן, הדליק היום (ג') נר וירטואלי לזכרם של חללי מערכות ישראל באתר ההנצחה הממלכתי של משרד הביטחון, יזכור. האתר מאפשר לציבור להדליק נרות לזכ Rating: 0

הגיבו