פורסייט ו-Safe-T יקימו חברה משותפת לאבטחת סייבר לתחבורה

החברה תציע שירותי ייעוץ, מכירה ותמיכה בתחום ● שותפות נוספות להקמת החברה הן רייל ויז'ן, שפורסייט היא מבעלי המניות בה, וקבוצת שרם-זילברמן

Safe-T ופורסייט

חברת אבטחת המידע Safe-T ופורסייט, שמתמחה במערכות התרעה לשוק הרכב יקימו חברה משותפת שתעסוק בפעילות אבטחת סייבר בתחום כלי הרכב בכלל והרכבות בפרט. השתיים מקימות את החברה החדשה יחד עם רייל ויז'ן, חברה ישראלית שמפתחת טכנולוגיה בתחום בטיחות התנועה ומניעת התאונות בענף הרכבות, שפורסייט היא מבעלי מניותיה, וקבוצת שרם-זילברמן.

במסגרת זו, Safe-T Data תעניק לחברה המשותפת רישיון לשימוש במוצר ה-SDA שלה ותספק שירותי התאמת מוצריה לתחום התחבורה, שירותי פיתוח ותמיכה טכנית. פורסייט ורייל ויז'ן ינצלו את הידע והקשרים העסקיים שלהן בתחומי הרכב האוטונומי והרכבות, בהתאמה, בכדי לספק לחברה המשותפת שירותי ייעוץ ומכירה ושירותים עסקיים נוספים. תנאי מתן השירותים ייקבעו בהסכמים שייחתמו בין החברה המשותפת והחברות השותפות בה.

קבוצת שרם-זילברמן צפויה להשקיע בחברה המשותפת את ההון הראשוני הנדרש, שסכומו לא נמסר, ותפעל לגיוס הון נוסף, בעצמה ו/או באמצעות צדדים שלישיים.

שחר דניאל, מנכ"ל Safe-T, אמר כי "נושא האבטחה לרכבים ולתחבורה יעסיק רבות את האנושות בשנים הבאות. ניקח חלק בשוק זה ונרתום את הטכנולוגיה שלנו לפיתוח פתרונות שייועדו אליו".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים