תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מיקרוסופט השיקה אפליקציית ניהול מטלות בשם To-Do
מה עושים היום? אילוסטרציה: Rawpixel.com/BigStock

מיקרוסופט השיקה אפליקציית ניהול מטלות בשם To-Do

האפליקציה החדשה, בגרסה שעדיין אינה מוגדרת כסופית, מגיעה כשנתיים לאחר שהענקית רכשה את Wunderlist, שנחשבה בזמנו לאחת מאפליקציות ניהול המטלות הטובות יותר בשוק

מאת 20 באפריל 2017, 11:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תחת שם לא ממש מרגש, "משימות לבצע", או "Microsoft To-Do" בשפת המקור, השיקה מיקרוסופט (Microsoft) אפליקציית ניהול מטלות חדשה.

האפליקציה החדשה, בגרסה שעדיין אינה מוגדרת כסופית, מגיעה כשנתיים לאחר שרכשה את Wunderlist שנחשבה בזמנו לאחת מאפליקציות ניהול המטלות הטובות יותר בשוק. זו אמורה בינתיים להמשיך לפעול לצד אחותה החדשה.

עם זאת האפליקציה החדשה אינה מזכירה במאום את זו שנרכשה. היא מציעה ממשק ממש מינימליסטי, עם אלמנט גרפי מסוים שניתן לשנות את התמונה ואת הצבע שלו מתוך האפליקציה. הוא מאפשר להוסיף מטלות מתוך המסך הראשי של האפליקציה ומאפשר להכין מהם רשימה יומית או להגדיר תאריך לביצוע וכדומה, כמו בכל אפליקציית מטלות סטנדרטית.

האפליקציה מאפשרת לפתוח קבוצות נושא שונות, ואחת מאלו שמוגדרת מראש היא "היום שלי". ניתן להעביר כל מטלה לקבוצה הזו, וכשיש מספיק מטלות ביום מסוים כזה, ניתן לקבל הצעות מסוימות לגבי דברים שכדאי לבצע "היום". ההצעות הללו מבוצעות לפי מיקרוסופט בהתאם לאלגוריתם חכם שמנתח בזמן אמת את המטלות ששמורות תחת הכותרת הזו.

Microsoft To-Do כבר זמינה, כאמור בגרסת סקירה, עבור iOS, אנדרואיד, Windows Mobile וגם בגרסת רשת.

מיקרוסופט השיקה אפליקציית ניהול מטלות בשם To-Do Reviewed by on . תחת שם לא ממש מרגש, "משימות לבצע", או "Microsoft To-Do" בשפת המקור, השיקה מיקרוסופט (Microsoft) אפליקציית ניהול מטלות חדשה. האפליקציה החדשה, בגרסה שעדיין אינה מ תחת שם לא ממש מרגש, "משימות לבצע", או "Microsoft To-Do" בשפת המקור, השיקה מיקרוסופט (Microsoft) אפליקציית ניהול מטלות חדשה. האפליקציה החדשה, בגרסה שעדיין אינה מ Rating: 0

הגיבו