תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » פנדורה משיקה שירות להזרמת מוזיקה לפי דרישה
נרכשה על ידי SiriusXM. פנדורה

פנדורה משיקה שירות להזרמת מוזיקה לפי דרישה

Pandora Premium יגיע לארצות הברית כבר בעוד יומיים, ויספק חידוש שמתכתב עם היכולות המקוריות שלו מהעבר, ושעשוי למשוך אליו לקוחות משירותי הסטרימינג המוזיקליים האחרים

מאת 14 במרץ 2017, 10:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חובבי וצרכני המוזיקה מכירים את פנדורה (Pandora) כבר משנת 2000. יופיו וייחודיותו של השירות היו טמונים בכך שהיה הראשון לספק המלצות למוזיקה בהתבסס על טעמו האישי של הגולש, ולעשות זאת על סמך נתונים מפרויקט הגנום המוזיקלי.

אבל הזמנים השתנו ולשירות הפיונירי של לפנדורה קמו מתחרים רבים, שהורידו מהפופולריות שלו. כעת, אחרי שמועות וציפיות שנפוצו בשלושת החודשים האחרונים, תתחיל פנדורה לספק, בהתאם לרוח התקופה, שירות מוזיקה מקוון על פי דרישה שייקרא Pandora Premium.

שירות Pandora Premium, שיעלה 10 דולרים לחודש, יחל לפעול בארצות הברית ב-15 במרץ ויהיה יזמין תחילה ל"מאזינים נבחרים" לתקופת ניסיון ללא תשלום. השדרוג, שאמור להגיע לאחר מכן לכל אחד, יחול לדברי החברה "במהלך השבועות הקרובים".

משמרת את סוד הצלחתה המקורי

ה-Pandora Premium נחשף לראשונה לפני סוף 2016, ומאז כבר נודעו פרטים רבים אודות השירות. בעוד שהשירות שמציעה פנדורה דומה כמובן במחיר ובמבנה הכללי לזה של השירותים המתחרים – כמו Spotify ו-Apple Music – החברה מבטיחה לשמר בו את סוד הצלחתה המקורי ולאפשר למשתמשים להתחיל פלייליסט חכם רק על ידי הוספה של מספר שירים, ולאחר מכן באמצעות בחירה בהקשה על "הוסף שירים דומים", בכדי ליצור את שאר הרשימה.

בנוסף, כל שיר שמשתמש הצביע בעבורו כשיר שאהב (Thumbs Up), יתווסף לרשימת ההשמעה ששמה "My Thumbs Up". הבשורה המשמחת היא שהתכונה הנפלאה הזו תפעל באופן רטרואקטיבי בעבור מי שהוא כבר משתמש רשום בפנדורה במשך שנים רבות.

אגף Browse חדש מבטיח בנוסף גם אפשרות להכיר מוזיקה חדשה "מהניילונים" עם הצעות מותאמות אישית המבוססות על רצועות שיצאו לאחרונה.

פנדורה הייתה זמינה לאורך 17 שנות קיומה בארצות הברית, אוסטרליה וניו זילנד, והחברה טוענת שיש לה כיום כ-80 מיליון מאזינים. שירות Pandora Premium החדש שיהיה זמין בארצות הברית יפעל בתחילה רק דרך מכשירי אנדרואיד ו-iOS, כשגרסאות לשולחן העבודה ול"התקנים מחוברים פופולריים אחרים" יצטרפו רק מאוחר יותר השנה. השירות יהיה זמין גם באמצעות Chromecast ,Apple CarPlay ו-Android Auto.

פנדורה משיקה שירות להזרמת מוזיקה לפי דרישה Reviewed by on . חובבי וצרכני המוזיקה מכירים את פנדורה (Pandora) כבר משנת 2000. יופיו וייחודיותו של השירות היו טמונים בכך שהיה הראשון לספק המלצות למוזיקה בהתבסס על טעמו האישי של חובבי וצרכני המוזיקה מכירים את פנדורה (Pandora) כבר משנת 2000. יופיו וייחודיותו של השירות היו טמונים בכך שהיה הראשון לספק המלצות למוזיקה בהתבסס על טעמו האישי של Rating: 0

הגיבו