תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » One1 הוסמכה כשותף טכנולוגי של NetSuite העולמית
רומן מיטשל, מנהל חטיבת One1Up ב-One1

One1 הוסמכה כשותף טכנולוגי של NetSuite העולמית

ההסמכה מאפשרת ל-One1 לפתח אפליקציות ופתרונות משלימים שיוצעו ל-30 אלף לקוחות NetSuite העולמית בחנות האפליקציות שלה

מאת 6 בספטמבר 2016, 10:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

One1, נציגת NetSuite, המפיצה את פתרונותיה בישראל, הוסמכה כשותף טכנולוגי רשמי בתוכנית השותפים SDN (ר"ת SuiteCloud Developer Network) של החברה.

NetSuite היא חברה אמריקנית המספקת פתרון ERP בענן ליותר מ-30 אלף לקוחות ביותר מ-200 מדינות.

ההסמכה מאפשרת ל-One1 להרחיב את שיתוף הפעולה עם NetSuite ולפתח אפליקציות ופתרונות משלימים שיוצעו ל-30 אלף לקוחות החברה העולמית בחנות האפליקציות שלה, SuiteApp.com.

המהלך מתווסף לפעילות השיווק וההטמעה של פתרונות NetSuite שמבצעת One1 בקרב ארגונים בישראל. החברות השלימו את פיתוח הלוקליזציה הישראלית ובימים אלה One1 פועלת לגיוס ולהכשרת עובדים על הפלטפורמה.

רומן מיטשל, ראש חטיבה ומנהל פעילות NetSuite ב-One1, אמר כי "אנחנו משקיעים רבות בפעילותנו המשותפת עם NetSuite ומעריכים שהשוק הישראלי בשל לאימוץ נרחב של פתרונות ה-Cloud ERP שלה".

One1 הוסמכה כשותף טכנולוגי של NetSuite העולמית Reviewed by on . One1, נציגת NetSuite, המפיצה את פתרונותיה בישראל, הוסמכה כשותף טכנולוגי רשמי בתוכנית השותפים SDN (ר"ת SuiteCloud Developer Network) של החברה. NetSuite היא חברה One1, נציגת NetSuite, המפיצה את פתרונותיה בישראל, הוסמכה כשותף טכנולוגי רשמי בתוכנית השותפים SDN (ר"ת SuiteCloud Developer Network) של החברה. NetSuite היא חברה Rating: 0

הגיבו