תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » LG הציגה שעון חכם מבוסס webOS
זה נראה אנאלוגי אבל זה דיגיטלי. Watch Urbane

MWC 2015

LG הציגה שעון חכם מבוסס webOS

מדובר בגרסה של ה-Watch Urbane שמציעה תקשורת סלולרית מלאה, כולל תמיכה ב-LTE וביצוע שיחות טלפון ישירות מהשעון

מאת 2 במרץ 2015, 18:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

LG הציגה ב-MWC 2015 שעון חכם המבוסס על מערכת ההפעלה webOS, שנוצרה במקור על ידי פאלם (Palm).

מדובר בגרסה של ה-Watch Urbane שמציעה תקשורת סלולרית מלאה, כולל תמיכה ב-LTE וביצוע שיחות טלפון ישירות מהשעון.

השעון החדש, המצויד במסך P-OLED עגול בגודל 1.3 אינץ' וברזולוציה של 320 על 320 פיקסלים, נראה מהודר למדי, עם עיצוב שניתן להגדיר כפרימיום. הוא אף נראה טוב יותר מהשעון שמבוסס על Android Gear של גוגל (Google).

המכשיר פועל על בסיס מעבד Snapdragon 400 מרובע ליבות במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ והוא מגיע עם זיכרון עבודה 1 ג'יגה-בייט, שנחשב לגדול בתחום הזה, וזיכרון אחסון של 4 ג'יגה-בייט.

המוצר מצויד בשלושה כפתורים פיזיים שמאפשרים לעבור בין האפשרויות השונות שמוצעות במסכים השונים, עבור מי שמעדיף דרך זאת במקום להשתמש במסך המגע. חזרה תפריט אחד אחורה מתבצעת על ידי הזזת האצבע על המסך בהחלקה משמאל לימין. לפי התרשמויות ראשונות, השעון מגיב באופן חלק למשתמש.

נקודות החולשה של המוצר הן בעיקר בתחום האפליקציות. בדומה למערכת ההפעלה של סמסונג (Samsung), היא Tizen, שמשמשת את ה-Gear S. לעומת Android Wear, מספר האפליקציות הקיימות עבור webOS, ובמיוחד בצורתה הטלפונית, קטן מאוד, כך שקשה לומר בינתיים האם הוא יצליח במכירות.

LG הציגה שעון חכם מבוסס webOS Reviewed by on . LG הציגה ב-MWC 2015 שעון חכם המבוסס על מערכת ההפעלה webOS, שנוצרה במקור על ידי פאלם (Palm). מדובר בגרסה של ה-Watch Urbane שמציעה תקשורת סלולרית מלאה, כולל תמיכה LG הציגה ב-MWC 2015 שעון חכם המבוסס על מערכת ההפעלה webOS, שנוצרה במקור על ידי פאלם (Palm). מדובר בגרסה של ה-Watch Urbane שמציעה תקשורת סלולרית מלאה, כולל תמיכה Rating: 0

הגיבו