תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » בחירות 2015 » צפו: כשזהבה גלאון פצחה בריקוד
זהבה גלאון רוקדת? משפיע פחות ממה שחושבים. צילום: מתוך הסרטון

צפו: כשזהבה גלאון פצחה בריקוד

הסרטון שהוציאה המפלגה היום (ה') מנסה לשוות למפלגה מראה עממי וזוכה לתגובות מעורבות ● מה דעתכם?

מאת 22 בינואר 2015, 18:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הפריימריז במפלגות הסתיימו, מה שמאפשר להן לפנות זמן רב יותר לתעמולה. אחת מהן היא מרצ, שעד כה קמפיין הבחירות שלה לא בלט, אולם הסרטון שהוציאה היום (ה') מעיד על שינוי כיוון.

תחת הכותרת "מהפך עם מרצ בתוך הממשלה", נראים בסרטון עם המנגינה הקצבית והקליטה חלק מהנבחרים והמועמדים של המפלגה, ובראשם ח"כ זהבה גלאון, כשהם פוצחים בשירה ובריקודים וטוענים ש-"יהיה לי רק טוב" כשמרצ תהיה בשלטון.

נראה כי הסרטון בא בניסיון לשוות למרצ תדמית עממית, בניגוד לזו שיש לה בחלקים נרחבים בציבור. אלא שהוא זכה לתגובות רבות ברשת, בהן אמנם חיוביות אבל גם כאלה שטוענות שהניסיון הזה מאולץ ועל כן לא אמין. עוד נטען כי הסרטונים שהוציאה המפלגה עד כה הם "ברמת מגמת קולנוע בתיכון" והקמפיין כולו חסר מסר מהודק.

מה דעתכם?

צפו: כשזהבה גלאון פצחה בריקוד Reviewed by on . הפריימריז במפלגות הסתיימו, מה שמאפשר להן לפנות זמן רב יותר לתעמולה. אחת מהן היא מרצ, שעד כה קמפיין הבחירות שלה לא בלט, אולם הסרטון שהוציאה היום (ה') מעיד על שינ הפריימריז במפלגות הסתיימו, מה שמאפשר להן לפנות זמן רב יותר לתעמולה. אחת מהן היא מרצ, שעד כה קמפיין הבחירות שלה לא בלט, אולם הסרטון שהוציאה היום (ה') מעיד על שינ Rating: 0

הגיבו