תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הנשיא אובמה יפעל לקידום אינטרנט מהיר באזורי ספר
הולך על כל הקופה של הגלישה. צילום: BigStock

הנשיא אובמה יפעל לקידום אינטרנט מהיר באזורי ספר

התוכנית תכלול תמריצים להקמה של התשתיות הנחוצות, קואליציות של מוסדות להשכלה גבוהה ועיריות שיקדמו את הפס הרחב, ופעילות פרלמנטרית נגד חוקים שעלולים להגביל את התחרות

מאת 14 בינואר 2015, 14:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, אמור להכריז היום (ד') על תוכנית חדשה לקידום של אינטרנט מהיר באזורי ספר – כך אמר אתמול ג'ף זינץ, מנהל המועצה הכלכלית הלאומית של ארצות הברית ונשיא המועצה למדיניות כלכלית.

על פי זינץ, התוכנית החדשה של אובמה תכלול תמריצים להקמה של התשתיות הנחוצות, קואליציות של מוסדות להשכלה גבוהה ועיריות שיקדמו את הפס הרחב, ופעילות פרלמנטרית נגד חוקים שעלולים להגביל את התחרות.

במסגרת התוכנית יציע משרד החקלאות של ארצות הברית, למשל, סכום של 40 מיליון דולר עד 50 מיליון דולר לחברות טלקום שפועלות באזורי ספר כדי שיוכלו להציע גישה לאינטרנט בקצב תקשורת מהיר.

על פי נתונים שמסר טום ווילר, יו"ר רשות התקשורת הפדרלית (FCC), ל-53% מהאמריקנים המתגוררים באזורי ספר אין גישה לאינטרנט בקצב תקשורת מהיר, אשר מוגדר כקצב הורדה של 25 מגה-סיביות לשנייה לפחות.

הנשיא אובמה יפעל לקידום אינטרנט מהיר באזורי ספר Reviewed by on . נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, אמור להכריז היום (ד') על תוכנית חדשה לקידום של אינטרנט מהיר באזורי ספר - כך אמר אתמול ג'ף זינץ, מנהל המועצה הכלכלית הלאומית של ארצו נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, אמור להכריז היום (ד') על תוכנית חדשה לקידום של אינטרנט מהיר באזורי ספר - כך אמר אתמול ג'ף זינץ, מנהל המועצה הכלכלית הלאומית של ארצו Rating: 0

הגיבו