תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Moovit בדרך למעלה: גייסה 60 מיליון דולר
עוברים לרובוטים במסנג'ר. מוביט

Moovit בדרך למעלה: גייסה 60 מיליון דולר

אפליקציית התחבורה הציבורית שווה כיום 400 מיליון דולר, לפי IVC ● רק בשנה האחרונה היא גייסה קרוב ל-90 מיליון

מאת 25 בדצמבר 2014, 18:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפליקציית Moovit סיימה סבב גיוס של כ-60 מיליון דולר, לפי שווי שוק שעומד על 400 מיליון, על פי IVC. מדובר בקפיצה של פי שמונה בתוך שנה בלבד.

על פי הדיווחים, בגיוס הנוכחי השתתפו משקיעים שזהותם לא ידועה יחד עם משקיעים ותיקים בחברה – קרן סקויה האמריקנית והקרנות הישראליות ג'מיני ו-BRM. בגיוס הקודם, שנערך בדיוק לפני שנה, היא גייסה 28 מיליון דולר.

Moovit היא אפליקציה ישראלית לתכנון מסלולי נסיעה בתחבורה הציבורית, שפעילה בכ-400 ערים ברחבי העולם. משתמשים בה 12 מיליון איש, מהם יותר ממיליון ישראלים. היא דיווחה בחודש שעבר על זינוק של 400% במספר המשתמשים במהלך 2014.

היא הוקמה ב-2011 על ידי מהנדס התחבורה ירון עברון ורועי ביק, בעברו מנהל בחברות היי-טק. לחברה משרדים בפארק המדע ברחובות, שם גם עובדים מרבית 65 עובדיה, ובסן פרנסיסקו.

Moovit בדרך למעלה: גייסה 60 מיליון דולר Reviewed by on . אפליקציית Moovit סיימה סבב גיוס של כ-60 מיליון דולר, לפי שווי שוק שעומד על 400 מיליון, על פי IVC. מדובר בקפיצה של פי שמונה בתוך שנה בלבד. על פי הדיווחים, בגיוס אפליקציית Moovit סיימה סבב גיוס של כ-60 מיליון דולר, לפי שווי שוק שעומד על 400 מיליון, על פי IVC. מדובר בקפיצה של פי שמונה בתוך שנה בלבד. על פי הדיווחים, בגיוס Rating: 0

הגיבו