תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » צפו: איך אנשים הגיבו כשראו גבר מכה את בת זוגו
הגבר תוקף את בת זוגו - וה-"עדה" סתומת אזניים ויוצאת מהמעלית. צילום: מתוך הסרטון

צפו: איך אנשים הגיבו כשראו גבר מכה את בת זוגו

זוג שחקנים-פעילים חברתיים ביקשו לדעת מה תהיה התגובה של אנשים לאלימות נגד נשים ● הם נכנסו למעלית, העלו את כהתוצאות ליוטיוב וזכו ליותר משלושה מיליון צפיות בכמה ימים

מאת 17 בנובמבר 2014, 8:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כמה אנשים היו נחלצים לעזרתה של אישה שבן זוגה מכה אותה בפומבי? זו השאלה שהעלו זוג שחקנים, פעילים חברתיים, ב-"ניסוי חברתי" שעשו במעלית בשבדיה והעלו את תוצאותיו ליוטיוב (YouTube).

השניים נכנסו למעלית עם אנשים אקראיים, כשהגבר החל לפתע להשתמש באלימות מילולית ופיזית כלפי "בת זוגו".

הם עלו במעלית 53 פעמים, אבל רק בפעם אחת נתקלו בתגובה שביקשה להגן על האישה. היתר בהו בהם, הסיטו את מבטם או המשיכו לגלוש בטלפון החכם.

ה-"צדיקה בסדום" היחידה איימה על הגבר שאם הוא לא יפסיק, היא תתקשר למשטרה. או אז הסבירו לה השניים שהם שחקנים שעושים ניסוי – והודו לה. היא אמרה בתגובה שחבל שלא כל המשתתפים עשו כמוה, כדי לעצור את האלימות.

הסרטון הועלה רק לפני מספר ימים וכבר הפך לאחד הפופולריים ברשת, עם אלפי שיתופים ברשתות החברתיות ויותר משלושה מיליון צפיות.

צפו: איך אנשים הגיבו כשראו גבר מכה את בת זוגו Reviewed by on . כמה אנשים היו נחלצים לעזרתה של אישה שבן זוגה מכה אותה בפומבי? זו השאלה שהעלו זוג שחקנים, פעילים חברתיים, ב-"ניסוי חברתי" שעשו במעלית בשבדיה והעלו את תוצאותיו לי כמה אנשים היו נחלצים לעזרתה של אישה שבן זוגה מכה אותה בפומבי? זו השאלה שהעלו זוג שחקנים, פעילים חברתיים, ב-"ניסוי חברתי" שעשו במעלית בשבדיה והעלו את תוצאותיו לי Rating: 0

הגיבו