- אנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות - https://www.pc.co.il -

סוף המרוץ: שי אוזון נבחר למנכ"ל One1 תוכנה

מועצת המנהלים של One1 החליטה אמש (א') לבחור בשי אוזון למנכ"ל חברת One1 תוכנה, אחת משתי החברות העל החדשות שהיא מקימה במסגרת שינוי ארגוני רוחבי שעליו החליט מנכ"ל הקבוצה, עדי אייל. אוזון גבר על ארז גולדשטיין, העומד בראש חטיבת התוכנה של One1, שהתמודד אף הוא על התפקיד. ההכרעה נתקבלה לאחר שאייל קיים אתמול פגישות עם שני המועמדים. ההתמודדות בין השניים הייתה צמודה, ואתמול רווחו הערכות שונות לגבי הסיכוי של כל אחד מהם.

אוזון הצטרף ל-One1 ב-2002, ומשמש כיום כמנכ"ל One1ERP. הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות באוניברסיטת תל אביב ומוסמך מטעמה במנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע.

הבחירה באוזון בוצעה לאחר שהוחלט בקבוצה על הקמת שתי חברות: One1 תוכנה ו-One1 תשתיות, שבראשה יעמוד עדי שיין, כיום ראש חטיבת המערכות של One1. חברה זו תרכז תחתיה את הפעילות של One1 מערכות ושל הראל טכנולוגיות מידע, שנרכשה על ידי הקבוצה באוקטובר האחרון [1]. One1 תוכנה תכלול את הפעילות של One1UP ,One1ERP וחטיבת היועצים של הקבוצה.

[2]

בתגובה לבחירה אמר אוזון, כי "אני מודה על הבחירה והבעת האמון ובטוח שיחד נוביל את One1 ליעדים חדשים ולצמיחה מואצת".

במכתב ששלח הבוקר גולדשטיין לחבריו ב-One1 הוא כתב, בין היתר: "בשורה התחתונה – לא נבחרתי. עדי אייל העדיף את שי אוזון על פניי. לאחר האכזבה הטבעית שאפפה אותי בחצי השעה הראשונה, עברתי למחוזות של חשיבה ותכנון לגבי העתיד עם הרבה אנרגיות חיוביות. אני מניח שבשבועות הקרובים אעשה מספר בחירות בעצמי ואדע להיכן מובילה אותי הדרך".

אייל אמר, כי "על התפקיד התמודדו שני מנהלים בכירים. מדובר בשני מועמדים ראויים, שצמחו בחברה והצליחו בכל התפקידים שמילאו והגיעו לרמות הניהוליות הבכירות ביותר בה".