תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » דויטשה טלקום: לא מצאנו ראיות לריגול של NSA
היחסים בין ארצות הברית לגרמניה ספגו כבר פגיעה.דויטשה טלקום

דויטשה טלקום: לא מצאנו ראיות לריגול של NSA

האירוע מתרחש ברקע היחסים בין ארצות הברית לגרמניה אשר ספגו פגיעה בעקבות הגילויים של המדליף אדוארד סנואודן על כך שבוושינגטון צותתו לטלפונים של בכירים בגרמניה

מאת 15 בספטמבר 2014, 15:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דויטשה טלקום מסרה כי לא נמצאו ראיות לחדירה של סוכנות NSA של ארצות הברית או סוכנות GCHQ של בריטניה, לרשת המחשבים שלה, אך החקירה בנושא נמשכת. זאת בעקבות דיווח שפורסם במהדורת יום א' של העיתון הגרמני דר שפיגל, על פיו הגיע לידיהם של כתבי העיתון מידע שממנו עולה כי סוכנויות NSA ו-GCHQ השיגו גישה לרשתות של דויטשה טלקום ושל חברת Netcologne הקטנה יותר בגרמניה.

"אנו בוחנים כל סימן אפשרי לחדירה למערכות שלנו, אך בחקירות שניהלנו עד כה לא מצאנו ראיה כלשהי" מסר הדובר של דויטשה טלקום ביום א'. "אנו פועלים בשיתוף הדוק עם מומחי מיחשוב ופנינו גם לרשויות הביטחון של גרמניה. אם סוכנות ריגול זרה כלשהי אכן השיגה גישה למערכות שלנו, זהו מעשה בלתי מקובל".

היחסים בין ארצות הברית לגרמניה ספגו כבר פגיעה בעקבות הגילויים של המדליף אדוארד סנואודן על כך שבוושינגטון צותתו לטלפונים של בכירים בגרמניה, ובכלל זה לקו האישי של הקנצלרית אנגלה מרקל.

דויטשה טלקום: לא מצאנו ראיות לריגול של NSA Reviewed by on . דויטשה טלקום מסרה כי לא נמצאו ראיות לחדירה של סוכנות NSA של ארצות הברית או סוכנות GCHQ של בריטניה, לרשת המחשבים שלה, אך החקירה בנושא נמשכת. זאת בעקבות דיווח שפו דויטשה טלקום מסרה כי לא נמצאו ראיות לחדירה של סוכנות NSA של ארצות הברית או סוכנות GCHQ של בריטניה, לרשת המחשבים שלה, אך החקירה בנושא נמשכת. זאת בעקבות דיווח שפו Rating: 0

הגיבו