- אנשים ומחשבים – פורטל חדשות היי-טק, מיחשוב, טלקום, טכנולוגיות - https://www.pc.co.il -

נס חנכה את מרכז הפיתוח שלה בבאר שבע; תגייס 350 עובדים

נס טכנולוגיות חנכה את משרדיה החדשים בפארק ההיי-טק בבאר שבע. בימים אלה עוברים למרכז המו"פ החדש 50 עובדי נס ממרכז הפיתוח הקיים בעיר זה שש שנים, ויצטרפו אליהם 350 עובדים שהחברה עומדת לגייס. עלות הקמת המרכז עומדת על עשרות מיליוני שקלים.

יצוין, כי נס העולמית החלה בהקמת מרכזי פיתוח לפני 10 שנים, עם שני מרכזים הפועלים בהודו ומעסיקים 2,700 עובדים. לאחר מכן הקימה החברה שני מרכזים בסלובקיה וברומניה, שמעסיקים מאות עובדים. מרכז המו"פ בבאר שבע צפוי להעסיק, כאמור, 400 עובדים.

לנס טכנולוגיות שטח של אלפי מ"ר בקומה הרביעית של הבניין בו הוא ממוקם ובעתיד מתוכננים להיקלט עובדים נוספים עבור מעבדות הפיתוח ועבור המסלקה הפנסיונית, שהושקה בתחילת החודש. נס תקים במקום מרכזי מצוינות בתחומי הסייבר, אבטחת מידע ו-Big Data, וכן תקים מתחם להפעלתה של המסלקה הפנסיונית.

מרכז הפיתוח שנס מקימה בפארק ההיי-טק החדש בבאר שבע ממוקם בצמידות לאוניברסיטת בן גוריון ולשכונת רמות. מדובר במרכז העשירי שהחברה פותחת, במתכונת מרכזי פיתוח מרוחקים (Extended Development Center). המהנדסים במרכז החדש ייתנו שירותי פיתוח מרוחק בתחומי התוכנה והבדיקות לגופי פיתוח שונים בארץ ובעולם ממגזרי ההיי-טק, הפיננסי, התעשייתי, הביטחוני והציבורי.

לדברי חיים אורבך, סגן נשיא ומנהל אתר באר שבע בנס טכנולוגיות, "השקענו משאבים רבים באתר, הן בפן התשתיתי והן הארכיטקטוני, על מנת שיתאים לאווירת ההיי-טק המתקדמת. החללים הציבוריים, חדרי הדיונים והמעבדות מאובזרים ומעוצבים בקווים נקיים, עם גופי תאורה ועיצוב מיוחדים. האתר בנוי בצורת מעבדות עם חללים פתוחים וקוביות, כאשר כל מעבדה יכולה לשרת לקוח אחד או יותר".