צפו: מנכ"ל נוקיה משליך iPhone על הרצפה במהלך ראיון בפינלנד

במהלך הראיון נשאל סטיבן אילופ על ההכרזה העתידית הצפויה של מכשיר ה-Lumia 928, אך המנכ"ל עשה ככל שביכולתו כדי להתחמק מהשאלה ● כשהמראיין הפיני שלף את מכשיר ה-iPhone שלו והסביר שהוא לא מעוניין ב-iPhone, אלא מעדיף סמארטפון של נוקיה, קפץ אילופ על ההזדמנות והציע "לטפל בזה" עבורו

24/03/2013 10:02

כמה רחוק ילך מנכ"ל כדי להעביר את המסר שלו בראיון? סטיבן אילופ, מנכ"ל נוקיה (Nokia), למשל, לא בחל באמצעים בסוף השבוע האחרון, כאשר תפס את ה-iPhone של מנחה תכנית טלוויזיה פינית, והשליך אותו על הרצפה.

במהלך הראיון, שהיה ידידותי למדי, שאל המראיין את אילופ על ההכרזה העתידית הצפויה של מכשיר ה-Lumia 928. המנכ"ל, שעשה ככל שביכולתו להתחמק מהשאלה, התעקש לדבר על ה-Lumia 620 שהושק באחרונה. כשהמראיין הפיני שלף את מכשיר ה-iPhone שלו והסביר שהוא לא מעוניין ב-iPhone, אלא מעדיף סמארטפון של נוקיה, קפץ אילופ על ההזדמנות והציע "לטפל בזה" עבורו. אילופ לפת את המכשיר והשליך אותו על רצפת האולפן, תוך שהוא מחייך כדי להדגיש שמדובר בבדיחה.

המראיין, שלא נראה מוטרד מהמהלך, לא נשאר חייב ושאל את אילופ אם הוא יחליף לו את המכשיר בטלפון חדש של נוקיה. אילופ כמובן נענה בשמחה. עם זאת, המראיין לא זכה לשמוע תשובה כלשהי מהמנכ"ל לגבי ה-Lumia 928, למעט "אני לא יכול לדבר על זה".

למרות שנוקיה לא שחררה מידע כלשהו בנושא, דיווחים רבים גורסים שבכוונת יצרנית הטלפונים הפינית להשיק בקרוב את Lumia 928 – גרסה דקיקה ומתקדמת יותר של ה-Lumia 920. המכשיר החדש צפוי לכלול מעטפת אלומיניום דקיקה, מסך OLED בגודל 4.5 אינץ' ומצלמת PureView. על פי הדיווחים, יציע המכשיר תקשורת LTE ויהיה הסמארטפון הראשון מתוצרת נוקיה שמוכרת רשת ורייזון (Verizon) בארצות הברית.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים