תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » רשות המסחר האמריקנית אישרה את רכישת אינסטגרם על ידי פייסבוק
לא תמיד משתפת פעולה עם משטרת ישראל. פייסבוק

רשות המסחר האמריקנית אישרה את רכישת אינסטגרם על ידי פייסבוק

האישור מאפשר לפייסבוק להשלים את עסקת הרכש הגדולה בתולדותיה, שהיקפה נאמד בתחילה במיליארד דולרים, אולם הצטמצם מאז ל-747.1 מיליון, בהתאם לירידה בערך המניה של הרשת החברתית

מאת 23 באוגוסט 2012, 7:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רשות המסחר הפדרלית של ארצות הברית (FTC) אישרה אמש (ד') את רכישתה של אינסטגרם (Instagram) על ידי פייסבוק (Facebook), בהחלטה שנתקבלה פה אחד. האישור מאפשר לפייסבוק להשלים את עסקת הרכש הגדולה בתולדותיה, שהיקפה נאמד בתחילה במיליארד דולרים, אולם הצטמצם מאז ל-747.1 מיליון, בהתאם לירידה בערך המניה של הרשת החברתית. על פי תנאי העסקה, תשלם פייסבוק את הסכום במזומן ובמניות, ותהיה הבעלים היחידים של החברה, שפיתחה את אפליקציית שיתוף התמונות הפופולרית ביותר בעולם לסמארטפונים.

אינסטגרם פרצה לעולם לפני כשנתיים עם אפליקציית שיתוף תמונות למכשירי iPhone. האפליקציה מאפשרת להוסיף שורה של פילטרים ואפקטים שונים לתמונות שצילם המשתמש, ולחלוק את התמונות עם חבריו ברשת אינסטגרם, כמו גם ברשתות החבריות הפופולריות, דוגמת פייסבוק וטוויטר (Twitter). היא מעסיקה 12 עובדים ופועלת ממשרדיה בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

כשבוע לפני הרכישה, באפריל השנה, גייסה אינסטגרם 50 מיליון דולרים, בסבב בו לקחו חלק קרנות דוגמת סקויה (Sequoia) וגריילוק (Greylock). מוקדם יותר השנה השיקה אינסטגרם גרסה של האפליקציה שלה למכשירים המבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android) – צעד שהגדיל את היקף משתמשיה מ-30 מיליון לקרוב ל-80 מיליון.

רשות המסחר האמריקנית אישרה את רכישת אינסטגרם על ידי פייסבוק Reviewed by on . רשות המסחר הפדרלית של ארצות הברית (FTC) אישרה אמש (ד') את רכישתה של אינסטגרם (Instagram) על ידי פייסבוק (Facebook), בהחלטה שנתקבלה פה אחד. האישור מאפשר לפייסבוק רשות המסחר הפדרלית של ארצות הברית (FTC) אישרה אמש (ד') את רכישתה של אינסטגרם (Instagram) על ידי פייסבוק (Facebook), בהחלטה שנתקבלה פה אחד. האישור מאפשר לפייסבוק Rating:

הגיבו