תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » Ewave תשווק ותטמיע את פלטפורמת נגיש בקליק לנגישות דיגיטלית

תוכן שיווקי


אדם איכר, מנכ"ל נגיש בקליק. צילום: יח"צ

Ewave תשווק ותטמיע את פלטפורמת נגיש בקליק לנגישות דיגיטלית

פורסם ב-4 ביוני 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Ewave הודיעה על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם נגיש בקליק, שבמסגרתו היא תשווק ותטמיע את פלטפורמת החברה לנגישות דיגיטלית בקרב לקוחותיה.

נגיש בקליק מפתחת פתרונות טכנולוגיים המאפשרים לבצע התאמות נגישות לכל אתר אינטרנט על פי התקן הישראלי 5568, שמחייב אתרים להיות נגישים לאנשים עם מוגבלויות. הפלטפורמה של נגיש בקליק היא פיתוח ישראלי, כאשר המותג שלה בחו"ל נקרא EqualWeb. החברה החלה לפתח את המערכת לפני חמש שנים ולאחר שצברה מספיק ניסיון ואחיזה בשוק הישראלי, החלה לשווק את המוצר ברחבי העולם.

Ewave, כחברה טכנולוגית מובילה בתחום הדיגיטל, בחנה פתרונות נגישות ועבדה עם ספקים רבים בתחום. לאחר מספר שנים של התמקצעות בתחום הנגישות, היא החליטה לשתף פעולה בצורה מעמיקה ומקיפה עם נגיש בקליק, ולשווק את פתרון הנגישות שלה לכל לקוחותיה.

תמיכה בתקנים העולמיים בתחום

פתרון הנגישות תומך לא רק בתקן הישראלי אלא מבוסס על הנחיות עולמיות (WCAG2), תומך בתקן האמריקני Section 508, בתקן האירופי EN301549 ובתקנים נוספים בעולם. על כן, Ewave, שרבים מלקוחותיה ממוקמים בחו"ל, תשווק את המוצר גם ללקוחות מעבר לים.

לדברי טירן חי, מנכ"ל משותף ב-Ewave, "לאור החשיבות החברתית של הנושא, שמנו לנו למטרה להיות החברה המובילה בישראל בתחום הנגישות הדיגיטלית. בשנים האחרונות ביצענו פרויקטים רבים המלווים בהנגשה – בחלק מהם ביצענו הנגשה בקוד ובחלק אחר בעזרת תוספי נגישות שונים. לאחר מספר פרויקטים שביצענו יחד עם נגיש בקליק הבנו שמדובר בפתרון הנכון עבורנו. ביצענו בדיקות מעמיקות אל מול כל פתרונות הנגישות הקיימים בשוק, וקיבלנו החלטה לבצע גם את תהליכי ההנגשה העתידיים באמצעות נגיש בקליק – מערכת אוטומטית וחכמה, ששומרת על האתר נגיש".

אדם איכר, מנכ״ל נגיש בקליק, אמר כי "אני שמח מאוד על בחירתה של Ewave בנו, ושמח לראות שחברות וארגונים לא רק מחפשים את האופציה הזולה אלא גם את האיכותית על מנת להטמיע נגישות. קיימים תוספי נגישות רבים שמאחוריהם כלל לא עומדת טכנולוגיה – סמל של כיסא גלגלים לא אומר בהכרח שהאתר נגיש – ושימוש בהם מחטיא את המטרה שעבורה נועד התקן, שהיא לאפשר ליותר מ-15% מהאוכלוסייה, שמוגדרת כאוכלוסייה עם מוגבלות, לגלוש באינטרנט בצורה שוויונית ונוחה. השקענו במוצר שלנו מיליוני שקלים במטרה לפתח טכנולוגיה ייחודית, ולהפוך לשחקן מוביל בישראל ובעולם כולו. אני שמח ש-Ewave, לצד חברות נוספות, צועדת אתנו יחד במטרה לפתח עולם נגיש ושוויוני יותר".

Ewave תשווק ותטמיע את פלטפורמת נגיש בקליק לנגישות דיגיטלית Reviewed by on . Ewave הודיעה על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם נגיש בקליק, שבמסגרתו היא תשווק ותטמיע את פלטפורמת החברה לנגישות דיגיטלית בקרב לקוחותיה. נגיש בקליק מפתחת פתרונות טכנול Ewave הודיעה על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם נגיש בקליק, שבמסגרתו היא תשווק ותטמיע את פלטפורמת החברה לנגישות דיגיטלית בקרב לקוחותיה. נגיש בקליק מפתחת פתרונות טכנול Rating: 0

הגיבו