תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » וריטאס משיקה פתרונות חדשים לניהול המידע הארגוני

תוכן שיווקי


רותי אביאל, מנהלת שותפים ב-וריטאס ישראל. צילום: יח"צ

בעקבות אירוע וריטאס ו-CMS

וריטאס משיקה פתרונות חדשים לניהול המידע הארגוני

פורסם ב-22 במרץ 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ענקית ניהול המידע וריטאס (Veritas) הודיעה אתמול (ד') על השקת ליין מוצרים חדש ומתקדם לתחום ניהול המידע, במסגרת אירוע חגיגי ומשותף עם CMS Compucenter – חברת ההפצה הגדולה בישראל בתחום המחשוב וה-IT. האירוע נערך ב-Escape City תל אביב, בהשתתפות קלאוס קרזניק, מוביל טכנולוגי להגנה על המידע לשוק ה-SMB בוריטאס לאזור EMEA.

במסגרת האירוע חשפה וריטאס מספר קווי מוצרים חדשים לתחום ניהול המידע, לצד גרסאות חדשות למוצרים מובילים בעולמות הגיבוי:

מוצר Veritas SaaS backup – פתרון גיבוי ל-Office 365
פתרון גיבוי לשירותי SaaS כגון Office 365, כולל סביבות One Drive ו-SharePoint Online, וכן G-Suite כולל ועבור Salesforce. בעידן בו יותר ויותר ארגונים מסבים מערכות קריטיות לשירותי SaaS, הגנה על המידע הינה היבט קריטי באסטרטגיית הענן של כל ארגון. Veritas SaaS Backup מציע פתרון פשוט וקל ליישום ותפעול המותאם ספציפית עבור שירותי SaaS.

מוצר Information Map
פתרון ניהול ונראות מידע, שמתחבר למספר רב של מקורות מידע ומבצע מיפוי ויזואלי של כלל המידע בארגון וסיווג שלו על פי מאפיינים כגון גיל, שייכות עסקית, סוג המידע ועוד, ומאפשר לארגון להבין לעומק את משמעות המידע שהוא אוגר. באחרונה, הפתרון התרחב בצורה משמעותית במספר המקורות בהן הוא תומך ובאירוע הקרוב וריטאס תציג כיצד ניתן למפות מידע מתוך מערכות אחסון מקומיות, שירותי מייל, פתרונות SaaS ואחסון בענן, ופתרונות הגיבוי של וריטאס – BackupExec ו-NetBackup.

פתרון DLO
בזמן שכל ארגון דואג להגנת נתונים בתוך סביבות המחשוב שלו – בין אם באתרים מקומיים או בשירותי ענן שונים – יותר ויותר מידע רגיש וחשוב לפעילות העסקית שלו נמצא על עמדות קצה. Veritas DLO מספק פתרון פשוט וקל עם יכולות מתקדמות להגנה על נתונים של עמדות קצה ומחשבים ניידים, כולל גישה מאובטחת למידע, שחזורים דרך אפליקציית מובייל ותמיכה בהגירת משתמשים בתהליך ריענון חומרה.

פתרון Backup Exec 20.1
הגרסה החדשה של Backup Exec, המשווקת בבלעדיות על ידי CMS, היא פתרון גיבוי רב עוצמה, גמיש ואמין, שמגן על סביבות וירטואליות, פיזיות וענן בקונסולת הפעלה אחת. המערכת מאפשרת לארגונים שליטה טובה יותר בניהול המידע וכמו כן, מפחיתה את עלויות האחסון והניהול. אחד החידושים הבולטים בגרסה החדשה הוא אינטגרציה מובנית בין Backup Exec לפתרון Information Map של וריטאס. החיבור בין שני המוצרים מאפשר למנהל ה-IT לקבל מיפוי מלא וברור של כלל המידע שלו, ללא תלות במיקום ובמקור המידע – בין אם במערכות פיזיות, וירטואליות או בענן, ובין אם במערכת הגיבוי, האחסון או שירותי הענן.

וריטאס

וריטאס

לדברי רותי אביאל, מנהלת שותפים ב-וריטאס ישראל, ״המוצרים שהושקו בארץ הם פתרונות חדשניים, שנותנים מענה מקיף לשוק ה-Mid Market הישראלי. הם מעשירים את היצע הפתרונות של וריטאס בשוק ומעניקים לחברות SMB את האפשרות לנהל את המידע הארגוני שלהן בצורה אפקטיבית יותר – ממש כמו חליפה מותאמת אישית".

היא הוסיפה כי "השקת המוצרים החדשים מגיעה לאחר שורה של השקות עולמיות נוספות שלנו בתחום האנטרפרייז, כמו של Veritas Access ו-Veritas Cloud Storage לתחום האחסון מוגדר התוכנה וה-Object Storage, או פלטפורמת רזיליינס לניהול מלא של התאוששות מאסון יחד עם מענה שלם ומקיף לרגולציית GDPR".

"הפתרונות החדשים של וריטאס מהווים ביטוי נוסף להיצע הרחב של החברה עבור שוק ניהול המידע וליכולת שלה לתת מענה מקיף לניהול הנכסים הדיגיטליים, בכל רובדי התשתיות ובכל מקום שבו המידע מאוחסן – באמצעי אחסון פיזיים, באתר הלקוח או בענן", אמרה. "אין ספק שצעד זה רק מוסיף לביסוס מעמדה של וריטאס בתעשייה הישראלית והבינלאומית כחברת ניהול מידע מובילה״.

אירוע ההשקה התקיים, כאמור, בשיתוף CMS, המתמחה בהפצה שיווק ומכירות של מוצרי חומרה ותוכנה, אחסון, ניהול מידע, אבטחת מידע ומוצרי תקשורת לארגונים, עסקים וחברות בישראל. CMS היא בעלת מערך הפצה ענף, שכולל כ-1,500 משווקי משנה, שפועלים בתחומים הביתי, העסקי והארגוני, והיא מייצגת את מיטב החברות המובילות בעולם המחשוב וה-IT, ביניהן EATON, לנובו (Lenovo), אפסון (Epson), מיקרוסופט (Microsoft), סימנטק (Symantec), אינטל (Intel), אדובי (Abode) ועוד.

לפרטים נוספים על מוצר Veritas Backup Exec היכנסו לכאן.

וריטאס משיקה פתרונות חדשים לניהול המידע הארגוני Reviewed by on . ענקית ניהול המידע וריטאס (Veritas) הודיעה אתמול (ד') על השקת ליין מוצרים חדש ומתקדם לתחום ניהול המידע, במסגרת אירוע חגיגי ומשותף עם CMS Compucenter - חברת ההפצה ענקית ניהול המידע וריטאס (Veritas) הודיעה אתמול (ד') על השקת ליין מוצרים חדש ומתקדם לתחום ניהול המידע, במסגרת אירוע חגיגי ומשותף עם CMS Compucenter - חברת ההפצה Rating: 0

הגיבו