תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » יניב פרטוק, מנכ"ל One1Link: "ארגוני אנטרפרייז בישראל מתחילים לאמץ את הפלטפורמה של Salesforce.com"

תוכן שיווקי


יניב פרטוק, מנכ"ל One1Link מקבוצת One1. צילום: אנשים ומחשבים USA

יניב פרטוק, מנכ"ל One1Link: "ארגוני אנטרפרייז בישראל מתחילים לאמץ את הפלטפורמה של Salesforce.com"

"עוד ועוד ארגונים גדולים מגלים את החדשנות ואת ההיצע המדהים של Salesforce.com, ומבינים את התרומה האדירה שיש לטכנולוגיה הזו לעסקים שלהם. אין לי ספק שזו מגמה שתלך ותגדל בישראל", אמר פרטוק בראיון מיוחד שנערך בכנס הענק של Salesforce.com בסן פרנסיסקו

פורסם ב-28 באוקטובר 2014
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"אנחנו ממוצבים היום בעמדת מפתח ממדרגה ראשונה לביצוע פרויקטים מבוססי Salesforce.com בארגוני אנטרפרייז. השילוב המנצח בין הניסיון, הידע והמומחיות של Balink בפלטםורמה של Salesforce, עם המוניטין, הלקוחות והגב של חברה גדולה כמו One1, מהווים מכפיל כח רציני ביותר"

מאת אנשים ומחשבים USA

"ארגוני אנטרפרייז בישראל מתחילים לאמץ את הפלטפורמה של Salesforce.com. זו תופעה שאנחנו עדים לה כבר כמה שנים במדינות אחרות, ועכשיו זה קורה גם אצלנו", כך אמר יניב פרטוק, מנכ"ל One1Link מקבוצת One1. לדבריו, "עוד ועוד ארגונים גדולים מגלים את החדשנות ואת ההיצע המדהים של Salesforce.com, ומבינים את התרומה האדירה שיש לטכנולוגיה הזו לעסקים שלהם. אין לי ספק שזו מגמה שתלך ותגדל בישראל".

פרטוק אמר את הדברים בראיון מיוחד שנערך במסגרת Dreamforce 2014 – כנס הענק השנתי של Salesforce.com ואחד מאירועי הטכנולוגיה הגדולים ביותר בעולם. הכנס, שנערך לאחרונה בסן פרנסיסקו זו השנה ה-12 ברציפות, משך אליו על פי המארגנים יותר מ-140 אלף משתתפים מ-65 מדינות, וכשלושה מיליון משתתפי אונליין, שצפו בהרצאות והשתתפו בדיונים המקוונים. המשלחת הישראלית לכנס מנתה כ-100 שותפים ולקוחות.

"המיזוג של Balink עם One1 יצר לראשונה בישראל חברה גדולה שמתמחה ב-Salesforce.com ויודעת לתת מענה לצרכים של מגזר האנטרפרייז", פירט פרטוק. "החברה הממוזגת, One1Link, היא גוף שמציע שילוב ייחודי של יכולות: עומק טכנולוגי והיכרות מעמיקה עם הפלטפורמה של Salesforce.com, ניסיון במאות פרויקטים מבוססי Salesforce.com בארץ ובעולם וגב מתודולוגי, פרויקטלי ופיננסי גדול ורחב, שמאפשרים לנו להתמודד עם האתגרים של היום – וגם עם אלה של המחר – בפרויקטי Salesforce.com באנטרפרייז".

לדבריו, "אנחנו ממוצבים היום בעמדת מפתח ממדרגה ראשונה לביצוע פרויקטים מבוססי Salesforce.com בארגוני אנטרפרייז. השילוב המנצח בין הניסיון, הידע והמומחיות של Balink בפלטפורמה של Salesforce, עם המוניטין, הלקוחות והגב של חברה גדולה כמו One1, מהווים מכפיל כח רציני ביותר, המאפשר לנו לממש טוב יותר את האסטרטגיה שלנו: להביא את בשורת החדשנות הטכנולוגית והעסקית של Salesforce.com לישראל ולסייע ללקוחות להתמודד עם אתגרי 2020 – שיתופיות, חיבוריות וניידות – תוך ביצוע פרויקטים מותאמים אישית בזמן קצר ועל הצד הטוב ביותר".


צילום ועריכת וידיאו: אנשים ומחשבים USA

תחום נוסף ש-One1Link מגדילה את הפעילות בו הוא העלאת פתרונות של חברות תוכנה מובילות (ISVs) לענן של Salesforce. לדברי פרטוק, "מדובר באחד מתחומי הפעילות המתפתחים ביותר של Salesforce  כיום, בו אנו פעילים כבר למעלה מחמש שנים. בשנה האחרונה ביצענו שורה של פרויקטים במגזר ה-ISVs, גם בישראל וגם בחו"ל. הרחבנו פעילות, למשל, עם קליק סופטוור (ClickSoftware) ומימשנו כמה פרויקטים מרתקים באירופה. למשל, לאחרונה החלנו בבניית פתרון שיהווה מהפיכה בתחום חוויית הלקוח בשוק הרכב עם חברת הענק הגרמנית T-Systems, חברת בת של Deutsche Telekom. יש לנו מחלקה שלמה ב-One1Link שעוסקת אך ורק בתחום של חיבור פתרונות של חברות תוכנה ל-AppExchange – חנות האפליקציות של שותפי Salesforce. אנחנו עובדים יד ביד עם צוותי ה-Salesforce בתחום הזה ומתכוונים להגדיל את הפעילות הזו אף יותר בעתיד".

קרן בר-זכאי, מנהלת תחום ה-IT באורבוטק. צילום: אנשים ומחשבים USA

קרן בר-זכאי, מנהלת תחום ה-IT באורבוטק. צילום: אנשים ומחשבים USA

אחד מסיפורי ההצלחה של One1Link מהתקופה האחרונה, הוא פרויקט שבוצע ב-אורבוטק WEST. מטרת הפרויקט, שעלה לאוויר בסוף יולי, היתה ליישם מערכת Salesforce.com שתחליף את השימוש באקסל (Excel) בתהליכי הפרי-סייל ותאחד את המידע והתהליכים תחת מערכת אחת.

"הפרויקט הזה התנהל באופן שונה מפרויקטים אחרים שלנו", סיפרה קרן בר-זכאי, מנהלת תחום ה-IT באורבוטק. "בדרך כלל אנחנו מתחילים באיסוף דרישות ואז ניגשים לפיתוח ולעיצוב המערכת. בפרויקט הזה עשינו הכל תוך כדי, כי המערכת מאפשרת את זה. זה היה אחד הפרויקטים שהכי נהניתי מהם עד היום. המערכת גמישה מאוד, פוטרת את התלות במפתחים ומאפשרת להגיב בשיא המהירות לשינויים. היא דינמית, קלילה ומציעה עושר פונקציונלי אדיר. פשוט כיף לעבוד איתה".

לדבריה, "בחרנו את One1Link, כי הם הפגינו רמה גבוהה של מוטיבציה לבצע את הפרויקט ואכן זכינו לליווי צמוד מהם וקיבלנו שירות מעולה. בסופו של יום, הצלחנו לתרגם את הרצונות של ההנהלה למערכת מיחשוב שעובדת, ועובדת טוב – וזה בעיניי אחד המדדים החשובים לפרויקט מוצלח".

יניב פרטוק, מנכ"ל One1Link: "ארגוני אנטרפרייז בישראל מתחילים לאמץ את הפלטפורמה של Salesforce.com" Reviewed by on . מאת אנשים ומחשבים USA "ארגוני אנטרפרייז בישראל מתחילים לאמץ את הפלטפורמה של Salesforce.com. זו תופעה שאנחנו עדים לה כבר כמה שנים במדינות אחרות, ועכשיו זה קורה ג מאת אנשים ומחשבים USA "ארגוני אנטרפרייז בישראל מתחילים לאמץ את הפלטפורמה של Salesforce.com. זו תופעה שאנחנו עדים לה כבר כמה שנים במדינות אחרות, ועכשיו זה קורה ג Rating: 0

הגיבו