תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » יארלי: יישום מה-מם

יארלי: יישום מה-מם

הממים, אותן תמונות מצחיקות עם כיתובים מגוחכים שבאות לרדת על פוליטיקאים או סתם לשעשע, כבשו את הרשתות החברתיות ● אפליקציית יארלי תסייע לכם ליצור ממים איכותיים, שאולי יהיו הלהיט הבא ברשת

מאת 14 באוגוסט 2013, 17:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אם תשאלו משתמש פייסבוק (Facebook) ממוצע מה זה מם, מים או Meme, תאייתו את זה איך שתרצו, יש סיכוי טוב שהוא יבחן אתכם היטב ולפני שיענה לכם יחשוב: מאיפה נחת היצור הזה? מה, הוא חדש בפייסבוק? ובכן, זה מתרחש לא רק בפייסבוק, אלא בכל רשת חברתית אליה אפשר להעלות תמונות. הממים הפכו לכלי ביטוי חזק עד כדי כך שקשה כיום להבין איך הוא לא היה פה קודם, מהרגע שהרשתות החברתיות נולדו – ובענק.

מם, למקרה שאתם באמת חדשים בפייסבוק או חייתם באחרונה על כוכב אחר, הוא תמונה עם כיתוב שמטרתה להעביר מסר כלשהו. בדרך כלל מדובר במסרים קצרים וחדים שיכולים להיות נוקבים או סתם מצחיקים. להגחיך את יאיר לפיד, לרדת על בנימין נתניהו או להעביר ביקורת על כל סוגיה שנמצאת בכותרות, מימין ומשמאל – כל הנושאים כשרים כדי להמציא את המם התורן.

יש כאלה שכבר מתמחים ביצירת ממים איכותיים וקיימים אפילו אתרים שמאפשרים לכם ליצור ממים משלכם ולהעלות אותם לרשת החברתית המועדפת עליכם. יש גם אפליקציה בשם יארלי (Yarrly), שמיועדת לאנדרואיד (Android) בגרסה 3.0 ומעלה ולוקחת את הממים צעד אחד קדימה. באפליקציה הזאת, כל ההתייחסות היא חייכנית, מגחכת ואפילו מלגלגת, ולו במקצת. השם והעיצוב שלה משדרים גם הם שהמטרה של האפליקציה היא קודם כל להצחיק את החבר'ה.

במהותה, יארלי היא אפליקציה בה מערבבים תמונות. שטח העבודה בה מורכב משני חלקים שבכל אחד מהם משבצים תמונה, בין אם מצלמים אותה בזמן אמת או שהיא כבר שמורה במכשיר הנייד. לאחר מכן מוסיפים לכל תמונה טקסט, במטרה ליצור מעין אמירה ותגובה מתאימה.

אחרי כן אפשר לשתף את הממים שנוצרים עם כל מי שמחובר לאפליקציה, באנונימיות מוחלטת, כשכל אחד מהם יכול לקחת את המם שפורסם ולערבב אותו מחדש. ניתן להחליף את התמונות בכלל, לשנות את המיקום שלהן ולהחליף את הטקסטים שמשובצים בתמונות. ניתן לשתף אותם גם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק וטוויטר (Twitter) ובמסרונים או אי-מיילים לאנשים ששמורים בספר הכתובות של הטלפון. אפשר גם סתם לשמור את הממים שיוצרים ולצפות בהם מאוחר יותר, לבד או עם חברים.

התוצאה הסופית יפה מאוד. האפליקציה עדיין נמצאת בחיתוליה מבחינת כמות הורדות, והיא אף זורקת אותך מדי פעם החוצה מבלי לדעת למה, אבל הממשק פשוט לשימוש ונאה וכבר עכשיו אפשר למצוא בה ממים שמצליחים לעורר חיוכים גדולים.

אז אם אתם אוהבים את הממים שאתם מוצאים ברחבי הרשת ורוצים לנסות את כוחכם בתחום, פשוט הורידו את יארלי מכאן.

יארלי: יישום מה-מם Reviewed by on . אם תשאלו משתמש פייסבוק (Facebook) ממוצע מה זה מם, מים או Meme, תאייתו את זה איך שתרצו, יש סיכוי טוב שהוא יבחן אתכם היטב ולפני שיענה לכם יחשוב: מאיפה נחת היצור ה אם תשאלו משתמש פייסבוק (Facebook) ממוצע מה זה מם, מים או Meme, תאייתו את זה איך שתרצו, יש סיכוי טוב שהוא יבחן אתכם היטב ולפני שיענה לכם יחשוב: מאיפה נחת היצור ה Rating:

הגיבו


!!!!