תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » אמוג'י על הפנים
האמוג'ים מגיעים גם על מסכות

אמוג'י על הפנים

הכירו את Light Up - מסכות אמוג'י מוארות, שמיועדות למסיבות, יציאות או כל אירוע אחר שבו תרצו להרגיש מיוחדים ● שימוש מעניין לסמלים הפופולאריים

מאת 10 באוגוסט 2017, 12:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כדאי לקחת נשימה לפני האביזר הבא, שבמבט ראשון כנראה ייראה לכם מאוד מוזר, דבילי ומיותר, אך בחלוף רגע חביב ואולי אפילו מיוחד.

הכירו את Light Up – מסכות אמוג'י מוארות, שמיועדות למסיבות, יציאות או כל אירוע אחר שבו תרצו להרגיש מיוחדים. המסכות כוללות מתג הדלקה והן פועלות בעזרת סוללה מובנית.

הקולקציה הראשונית כוללת כמה מהאמוג'יז הפופולריים ביותר כיום כמו הסמיילי הקלאסי, קריצה, משקפי שמש, מלאך ועיני לב. אם הפרויקט יגיע ל-15 אלף דולר גיוסים, המפתחים מתחייבים שיציעו גם מסכות נוספות כמו זומבי, גולגולת ואיך לא – גם פרצוף הקקי המחייך הכה מוכר ונפוץ.

למפתחים יש עוד כברת דרך על מנת להגיע למטרה: הם עדיין לא הגיעו ליעד הצנוע שהציבו, בסך של 5,000 דולר, וגייסו כ-2,000 דולר בלבד. עם זאת, עד לסיום הקמפיין נותרו עוד 22 ימים, כך שמדובר בהחלט ביעד בר השגה.

מחיר המוצר עומד על כ-300 שקלים, כולל משלוח לישראל, ותאריך נחיתת המשלוחים הראשונים צפוי לחודש הבא – ספטמבר הקרוב.

אמוג'י על הפנים Reviewed by on . כדאי לקחת נשימה לפני האביזר הבא, שבמבט ראשון כנראה ייראה לכם מאוד מוזר, דבילי ומיותר, אך בחלוף רגע חביב ואולי אפילו מיוחד. הכירו את Light Up - מסכות אמוג'י מואר כדאי לקחת נשימה לפני האביזר הבא, שבמבט ראשון כנראה ייראה לכם מאוד מוזר, דבילי ומיותר, אך בחלוף רגע חביב ואולי אפילו מיוחד. הכירו את Light Up - מסכות אמוג'י מואר Rating: 0

הגיבו


!!!!