ראשי » PC Plus » צילומי אוויר להמונים
וידיאו ממעוף הפרפר. אילוסטרציה: BigStock

דיילי גאדג'ט

צילומי אוויר להמונים

מצלמת כבל חדשנית במימון המונים תאפשר לכם צילום מלמעלה - לא בדיוק ממעוף הציפור אלא יותר ממעוף הפרפר - בלי ההוצאות הגבוהות וסיבוכי הרגולציה של רחפנים, ובכלל באופן פשוט בהרבה

מאת 5 בנובמבר 2017, 16:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא"ל

אם אתם רוצים להוסיף נגיעה מקצועית לווידיאו הבא שלכם, רחפנים דוגמת אלו של DJI או Parrot יעשו את העבודה. אלא שחוץ מהעניין הכלכלי, לא תמיד זה פרקטי או אפילו חוקי להטיס ולשלוט ברחפן.

Wiral LITE היא מצלמת כבל, כלומר כזו התלויה על מתקן דמוי רכבל, שמחזיק את המצלמה שלכם ונע על גבי כבל מתוח שתליתם. ההתקנה פשוטה ואפשרית בין עצים, עמודים, תמרורים או כל חפץ אחר שתמצאו, והשליטה נעשית בעזרת שלט רחוק.

המחיר ליחידה, כולל משלוח לישראל, עומד על 850 שקלים. המשלוחים צפויים להגיע בחודש מרץ 2018.

קמפיין הגיוס בקיקסטארטר (Kickstarter) נחל הצלחה רבה: המפתחים הצליחו לגייס נכון לרגע זה יותר מ־620 אלף דולר, כאשר היעד המקורי עמד על 30 אלף דולרים בלבד. לקמפיין נותרו עוד 11 ימים.

צילומי אוויר להמונים Reviewed by on . אם אתם רוצים להוסיף נגיעה מקצועית לווידיאו הבא שלכם, רחפנים דוגמת אלו של DJI או Parrot יעשו את העבודה. אלא שחוץ מהעניין הכלכלי, לא תמיד זה פרקטי או אפילו חוקי ל אם אתם רוצים להוסיף נגיעה מקצועית לווידיאו הבא שלכם, רחפנים דוגמת אלו של DJI או Parrot יעשו את העבודה. אלא שחוץ מהעניין הכלכלי, לא תמיד זה פרקטי או אפילו חוקי ל Rating: 0

הגיבו