ראשי » PC Plus » שלושה גאדג'טים שעושים את העבודה נעימה יותר
שלוש ארבע ולעבודה - עם גאדג'טים. צילום אילוסטרציה: דולגצ'וב, BigStock

שלושה גאדג'טים שעושים את העבודה נעימה יותר

רובנו מבלים במשרד זמן רב, לפעמים יותר מאשר בבית ● למה לא להפוך אותו, בעזרת הטכנולוגיה, למקום קצת יותר נעים ונוח?

מאת 3 במאי 2017, 17:50 א+ / א- הדפסה הדפסה

מקרר מהחלל

תוסיפו לעצמכם קצת צבע וגיקיות למשרד עם המקרר החמוד המעוצב בצורתו של R2-D2 ממלחמת הכוכבים. הקיבולת של המקרר היא 14 ליטר, מה שיאפשר לכם לאחסן בקלות פחיות שתייה, בקבוקים או את ארוחת הצהריים שלכם – הכול בהתאם לאיך שתמקמו את המדפים הנשלפים.

בנוסף, אמנם מדובר במקרר, אך ניתן להגדיר אותו כך שהוא ישמור על המשלוח שהזמנתם ושהגיע כבר די מזמן חמים וטעים.

בסופו של דבר, זה יותר גימיק מאשר מקרר שאכן יקרר, אבל היי – זה אחלה אקססורי למשרד, שלא לדבר על נושא לשיחה.

מחיר: 380 שקלים.

משענת לעכבר

המוצר הבא הוא אולי לא שיא הריגוש והטכנולוגיה, אבל הוא בהחלט שימושי לרבים מאיתנו. מדובר במשענת/משטח לעכבר שמתחבר/ת למגוון רחב של כיסאות ושולחנות, במטרה להעניק לכם תמיכה באמה ובפרק כף היד בזמן שאתם משתמשים בו (כלומר: לאורך כל יום העבודה ומעבר).

כפי שניתן לראות בתמונה שנמצאת בדף המוצר, המשענת מרחיבה את ידית הכיסא או השולחן, כשבמרכזה ממוקמת כרית ולצידה פד העכבר. השימוש יעזור לכם בנוסף להפחית את הלחץ מחוליות הצוואר והכתף, ולשמור על יציבה נכונה יותר.

מחיר: 95 שקלים.

מדף מסך

אם עמדת העבודה שלכם צפופה, מדף המסך של Neat-O Bobino יאפשר לכם לחבר אותו למסך המחשב (נייח או לפטופ) כדי ליצור אקסטרה שטח אחסון – שטח שאבד בעקבות כניסתם של המסכים השטוחים לחיינו. בעזרת המדף הקטן, שמימדיו מסתכמים ב-12 על 17 סנטימטר, תוכלו לקשט את המשרד בעציץ או פשוט להניח עליו כלי כתיבה, שעון או כל פריט שימושי אחר.

אם אתם חוששים שהמדף יקרוס – אין צורך. היצרנית מבטיחה שהוא מספיק חזק ויוודא שהפריטים שלכם לא יחליקו או יפלו, ועל הדרך ינפצו איזה מסך.

מחיר: 49 שקלים.

שלושה גאדג'טים שעושים את העבודה נעימה יותר Reviewed by on . מקרר מהחלל תוסיפו לעצמכם קצת צבע וגיקיות למשרד עם המקרר החמוד המעוצב בצורתו של R2-D2 ממלחמת הכוכבים. הקיבולת של המקרר היא 14 ליטר, מה שיאפשר לכם לאחסן בקלות פחי מקרר מהחלל תוסיפו לעצמכם קצת צבע וגיקיות למשרד עם המקרר החמוד המעוצב בצורתו של R2-D2 ממלחמת הכוכבים. הקיבולת של המקרר היא 14 ליטר, מה שיאפשר לכם לאחסן בקלות פחי Rating: 0

הגיבו