תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » עובדי קליקטייל נרתמו לתרומת דם משותפת
תרומת הדם המשותפת של עובדי קליקטייל. צילום: יח"צ

עובדי קליקטייל נרתמו לתרומת דם משותפת

בעקבות ניתוח מורכב שעבר בנו של אחד מעובדי החברה, הפכה אחת הקומות של החברה למרפאה לכל דבר, שם נתרמו כ-50 מנות דם ובמהירות נאספה הכמות הנדרשת ואף הרבה מעבר לכך

מאת 9 באפריל 2018, 14:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעקבות ניתוח מורכב שעבר בנו של אחד מעובדי קליקטייל (Clicktale) ונזקק לכמות גדולה של מנות דם, נרתמו עובדי החברה לתרומת דם משותפת.

אנשי מד"א הגיעו למשרדי החברה ברמת גן וכך, למספר שעות, הפכה אחת הקומות של החברה למרפאה לכל דבר. מהר מאד נאספה הכמות הנדרשת ואף הרבה מעבר לכך, ובסופו של המבצע תרמו העובדים כמות של 50 מנות דם.

"החלטנו להפוך את תרומת הדם החברית למבצע של קליקטייל וכך לסייע להציל חיים," מסר תובל שומוט, מנכ"ל קליקטייל. "זאת במיוחד לאור המצוקה בבתי חולים במלאי מנות הדם אשר פוגע בתפקוד הרפואי וביצוע ניתוחים".

"אנו שמחים שעובדי קליקטייל היו אלה שיזמו את התרומה למען הקהילה. אנו רואים בכך את אחד הערכים המרכזיים שלנו".

עובדי קליקטייל נרתמו לתרומת דם משותפת Reviewed by on . בעקבות ניתוח מורכב שעבר בנו של אחד מעובדי קליקטייל (Clicktale) ונזקק לכמות גדולה של מנות דם, נרתמו עובדי החברה לתרומת דם משותפת. אנשי מד"א הגיעו למשרדי החברה בר בעקבות ניתוח מורכב שעבר בנו של אחד מעובדי קליקטייל (Clicktale) ונזקק לכמות גדולה של מנות דם, נרתמו עובדי החברה לתרומת דם משותפת. אנשי מד"א הגיעו למשרדי החברה בר Rating: 0

הגיבו