ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » דוד שגב מונה לסמנכ"ל המכירות הבינלאומיות של אקווה סקיוריטי
דוד שגב, סמנכ"ל המכירות הבינלאומיות של אקווה סקיוריטי. צילום: יח"צ

דוד שגב מונה לסמנכ"ל המכירות הבינלאומיות של אקווה סקיוריטי

מאת 19 במרץ 2017, 12:08 א+ / א- הדפסה הדפסה

סטארט-אפ הסייבר הישראלי אקווה סקיוריטי (Aqua Security) מינה את דוד שגב לסמנכ"ל המכירות הבינלאומיות שלו. בתפקידו זה הוא יקים את תשתית מערך המכירות הבינלאומי של החברה מחוץ לארצות הברית, שם היא כבר פועלת. כמו כן, הוא יפתח את מערך השותפים, הלקוחות וצוות המכירות ברחבי העולם. ב-15 השנים האחרונות מילא שגב תפקידי ניהול מכירות ופיתוח עסקי בכירים במספר חברות, בהן NICE, מק'אפי (McAfee) וסלברייט (Cellebrate), שבתפקידו האחרון הוא היה סמנכ״ל המכירות לאזור EMEA בחטיבת הפורנזיקס שלה. שגב הוא בוגר מנהל עסקים וטכנולוגיות מידע מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

דוד שגב מונה לסמנכ"ל המכירות הבינלאומיות של אקווה סקיוריטי Reviewed by on . סטארט-אפ הסייבר הישראלי אקווה סקיוריטי (Aqua Security) מינה את דוד שגב לסמנכ"ל המכירות הבינלאומיות שלו. בתפקידו זה הוא יקים את תשתית מערך המכירות הבינלאומי של ה סטארט-אפ הסייבר הישראלי אקווה סקיוריטי (Aqua Security) מינה את דוד שגב לסמנכ"ל המכירות הבינלאומיות שלו. בתפקידו זה הוא יקים את תשתית מערך המכירות הבינלאומי של ה Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו