תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » ה-iPad החדש יושק בישראל בשבוע הבא

ה-iPad החדש יושק בישראל בשבוע הבא

iDigital הודיעה, כי המכשיר החדש יושק בארץ ב-27 באפריל - למחרת יום העצמאות ● ה-iPad החדש יעלה בארץ החל מ-2,349 שקלים ● החברה תמכור את מכשירי ה-iPad מהדור הקודם במחירים מוזלים יותר

מאת 17 באפריל 2012, 9:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כחודש וחצי לאחר ההכרזה על ה-iPad החדש – הוא עושה עלייה. המכשיר החדש יושק בארץ ביום ו' הבא, 27 באפריל (למחרת יום העצמאות), ויוצע ברשת iDigital, הספק הרשמי של אפל (Apple) בישראל.

ה-iPad החדש מתהדר במסך Retina Display, שזוכה לתשבחות רבות, מצלמת 5 מגה-פיקסל ומעבד דו-ליבתי A5X מבית אפל, שמכיל גרפיקה ארבע-ליבתית. ההכרזה על תאריך השקת המכשיר בארץ בוצעה אתמול (ב'), כאשר לצד ישראל הוא יושק באותו התאריך בהודו, קולומביה, תאילנד ומדינות נוספות. אזרחים במספר מדינות, בהן קרואטיה, קפריסין, אורוגוואי ודרום קוריאה, יוכלו לרכוש את המכשיר עוד קודם לכן, החל מיום ו' הקרוב, 20 באפריל.

עם ההכרזה פרסמה iDigital את המחירים של כל דגם, כשהיא מתחייבת לא לחרוג מיותר מ-4% עד 7% מהמחיר בארצות הברית. על פי החברה, המחיר בארץ הוא מהזולים באירופה, לפני מע״מ. דגם ה-Wi-Fi הבסיסי של ה-iPad החדש יעלה החל מ-2,349 שקלים לנפח של 16 ג'יגה-בייט, 2,799 שקלים לנפח של 32 ג'יגה- בייט ו-3,299 שקלים לנפח של 64 ג'יגה-בייט. מחירו של דגם ה- Wi-Fi+3G יתחיל ב-2,949 שקלים לנפח של 16 ג'יגה-בייט, 3,499 שקלים ל-32 ג'יגה-בייט ו-3,899 שקלים ל-64 ג'יגה-בייט. יצוין, כי המחירים עשויים להשתנות בהתחשב בשערי המטבע.

במקביל ל-iPad החדש, אפל, וכך גם iDigital, תמכור את ה-iPad 2 במחירים מוזלים. מחירו של iPad 2 מדגם ה-Wi-Fi הבסיסי יעמוד על 1,897 שקלים לנפח של 16 ג'יגה-בייט, 2,449 שקלים ל-32 ג'יגה-בייט ו-2,819 שקלים ל-64 ג'יגה-בייט. מחירו של דגם ה- Wi-Fi+3G של ה-iPad 2 יתחיל ב-2,499 שקלים לנפח של 16 ג'יגה-בייט, 3,099 שקלים ל-32 ג'יגה-בייט ו-3,399 שקלים ל-64 ג'יגה-בייט.

ה-iPad החדש יושק בישראל בשבוע הבא Reviewed by on . כחודש וחצי לאחר ההכרזה על ה-iPad החדש - הוא עושה עלייה. המכשיר החדש יושק בארץ ביום ו' הבא, 27 באפריל (למחרת יום העצמאות), ויוצע ברשת iDigital, הספק הרשמי של אפל כחודש וחצי לאחר ההכרזה על ה-iPad החדש - הוא עושה עלייה. המכשיר החדש יושק בארץ ביום ו' הבא, 27 באפריל (למחרת יום העצמאות), ויוצע ברשת iDigital, הספק הרשמי של אפל Rating:

תגובות (1)

 • גיא ל.

  ואני אומר: מה העבודה הזו לכם, לכם ולא לי…..מפני שלי כבר יש אחד. 64g והוא נחמד.
  אבל אני חייב לציין שבהשוואה "בעיין" עם אייפד דור שני לא נרשמה השתאות, ולא נראה לי שהפרש המחיר מוצדק.
  נהפוך הוא – אייפד 2 הוא קניה יותר חכמה, לדעתי, לעת הזאת.
  לגבי המסך, לאנשים בגילי (45 בערך) זה לא משנה, כי שמילא צריך משקפיים ולא רואים את ההבדלים. לצעירים זה כן משנה כנראה.
  ובכלל, נראה לי שאפל "איבדה את זה". זה לא חוכמה לשחרר מוצר עם צ'יפ תקשורת מתקדם יותר ומסך עדיף טכנולוגית כשאלה לא משנים את חווית השימוש, אינם מוסיפים או גורעים מיכולות המכשיר ובכלל – לא עושים שום הבדל.

הגיבו


!!!!