תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » חדש בשירות הדואר של וואלה!: שליחת קבצים גדולים בחינם

חדש בשירות הדואר של וואלה!: שליחת קבצים גדולים בחינם

שירות חדש שהשיקה החברה הבוקר (ב') מאפשר העברת קבצים בגודל של עד 500 מגה-בייט היישר מתיבות המייל של האתר ● השירות מוצע באינטגרציה מלאה עם תיבת המייל ויתווסף לוואלה! דואר בימים הקרובים

מאת 12 במרץ 2012, 10:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

וואלה! השיקה היום (ב') שירות שבאמצעותו ניתן לשלוח קבצים בגודל של עד 500 מגה-בייט היישר מתיבות המייל של האתר – ובחינם. השירות החדש מוצע באינטגרציה מלאה עם תיבת המייל, ובכך מרחיב ומשדרג את הפונקציונליות של וואלה! דואר.

מהחברה נמסר, כי שירות הדואר שלה הוא הראשון בארץ שמציע שליחת קבצים גדולים מבלי לעזוב את תיבת המייל. כמו כן, הוא מספק למשתמשים גישה לאזור אישי לניהול הקבצים שהועלו לשרת, כולל חיווי על הורדת הקובץ שנשלח וזמינותו להורדות נוספות.

השירות יתווסף לתיבות וואלה! דואר במהלך הימים הקרובים. ההשקה תלווה בקמפיין אינטרנטי, קולנועי ובעיתונות המודפסת בעלות של כמיליון שקלים, בכיכובו של אבי ביטר.

חדש בשירות הדואר של וואלה!: שליחת קבצים גדולים בחינם Reviewed by on . וואלה! השיקה היום (ב') שירות שבאמצעותו ניתן לשלוח קבצים בגודל של עד 500 מגה-בייט היישר מתיבות המייל של האתר - ובחינם. השירות החדש מוצע באינטגרציה מלאה עם תיבת ה וואלה! השיקה היום (ב') שירות שבאמצעותו ניתן לשלוח קבצים בגודל של עד 500 מגה-בייט היישר מתיבות המייל של האתר - ובחינם. השירות החדש מוצע באינטגרציה מלאה עם תיבת ה Rating:

תגובות (4)

 • טלי באן

  כנראה ישוו בין הממדים של ביטר לבין נפח האחסון…

 • וואלה קיבלתי ספאם

  קודם שיסדרו את הספאם

 • טלי

  פריצה
  לכול המקמקים

 • טבעוני

  ?

הגיבו


!!!!