תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » זעזוע נוסף בפרטנר: סמנכ"ל משאבי האנוש פורש חודשיים בלבד לאחר מינויו

זעזוע נוסף בפרטנר: סמנכ"ל משאבי האנוש פורש חודשיים בלבד לאחר מינויו

אבי זמיר, לשעבר ראש אכ"א, נימק את החלטתו לפרוש מן החברה בכך שקיבל הצעה שאינו יכול לסרב לה ● מפרטנר נמסר, כי "בימים אלו מתקיים תהליך לאיתור מחליף לזמיר"

מאת 22 בספטמבר 2011, 15:47 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הזעזועים בפרטנר נמשכים: חודשיים בלבד לאחר שמונה לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש בפרטנר על ידי יעקב גלברד, המנכ"ל הפורש של פרטנר, הודיע אבי זמיר על החלטתו לפרוש מן החברה. הפרישה נומקה בכך שקיבל הצעה שאינו יכול לסרב לה. זמיר הוצנח לתפקידו בפרטנר היישר מצה"ל, שבו שימש כאלוף בתפקיד ראש אגף כוח אדם.

אין ספק שאי הוודאות בחברה בעקבות פרישתו של גלברד, פחות משנה לאחר שנכנס לתפקיד, והחלפתו על ידי חיים רומנו, תימשך ותגרור גל של פרישות בכירים בחברה, שיבחר לתפקידים בכירים את אנשי אמונו.

בהודעת החברה נמסר כי "הדירקטוריון נעתר לבקשתו של זמיר לפרוש מתפקידו", וכי "הדירקטוריון איחל לאבי הצלחה בהמשך דרכו. בימים אלו מתקיים תהליך לאיתור מחליף".

זעזוע נוסף בפרטנר: סמנכ"ל משאבי האנוש פורש חודשיים בלבד לאחר מינויו Reviewed by on . הזעזועים בפרטנר נמשכים: חודשיים בלבד לאחר שמונה לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש בפרטנר על ידי יעקב גלברד, המנכ"ל הפורש של פרטנר, הודיע אבי זמיר על החלטתו לפרוש מן החבר הזעזועים בפרטנר נמשכים: חודשיים בלבד לאחר שמונה לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש בפרטנר על ידי יעקב גלברד, המנכ"ל הפורש של פרטנר, הודיע אבי זמיר על החלטתו לפרוש מן החבר Rating:

הגיבו


!!!!