תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מנמ"ר סלקום, דורון פלח, פורש מתפקידו

מנמ"ר סלקום, דורון פלח, פורש מתפקידו

טרם מונה מחליף לפלח, ולא ברור אם המחליף יהיה מתוך שורות החברה או מועמד חיצוני ● בהודעתו מסר פלח, כי החליט לצאת לדרך חדשה, אולם לא פירט את תוכניותיו

מאת 13 בספטמבר 2011, 16:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מנמ"ר סלקום, דורון פלח, הודיע היום (ג') למנכ"ל החברה, עמוס שפירא, כי הוא פורש מתפקידו. טרם מונה מחליף לפלח ולא ברור אם המחליף יהיה מתוך שורות החברה או מועמד חיצוני. בהודעתו מסר פלח, כי החליט לצאת לדרך חדשה, אולם לא פירט את תוכניותיו.

פלח עובד בסלקום 14 שנה, מתוכם שש שנים כמנמ"ר החברה. הוא החליף בתפקידו את יעל ליפמן, שכיהנה בתפקיד כ-10 שנים. ב-2008 אף זכה פלח בפרס המנמ"ר המצטיין מטעם אנשים ומחשבים.

מנכ"ל סלקום, עמוס שפירא, בירך את פלח ואמר כי "כאשר נכנסתי לתפקידי כיהן פלח כעוזר מנכ"ל ואני מבקש להודות לו על כך שסייע לי רבות. מצאתי אדם חרוץ, שותף וחבר מסור".

עוד אמר שפירא, כי "במסגרת תפקידיו של פלח בסלקום הוא הוביל מהלכים משמעותיים ובהם החלפת מערכות הבילינג וניהול הלקוחות, הקמת מערכת בינה עסקית ומערכות תומכות שירות ועוד. אגף מערכות המידע בסלקום הוא אגף שמשמש מקור לדוגמה לחברות רבות ואף זכה בפרסי הוקרה שונים".

מנמ"ר סלקום, דורון פלח, פורש מתפקידו Reviewed by on . מנמ"ר סלקום, דורון פלח, הודיע היום (ג') למנכ"ל החברה, עמוס שפירא, כי הוא פורש מתפקידו. טרם מונה מחליף לפלח ולא ברור אם המחליף יהיה מתוך שורות החברה או מועמד חיצ מנמ"ר סלקום, דורון פלח, הודיע היום (ג') למנכ"ל החברה, עמוס שפירא, כי הוא פורש מתפקידו. טרם מונה מחליף לפלח ולא ברור אם המחליף יהיה מתוך שורות החברה או מועמד חיצ Rating:

הגיבו


!!!!