תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » טלדור הקימה מערכת ניהול בתאגיד המים של בית שמש; ההיקף: חצי מיליון שקלים

טלדור הקימה מערכת ניהול בתאגיד המים של בית שמש; ההיקף: חצי מיליון שקלים

במסגרת הפרויקט הוטמעה בתאגיד מערכת לניהול, תכנון, תיקון והקמה של תשתיות המים והביוב ● פלד דיכטר, מנכ"ל מי שמש: "המערכת מסייעת לאנשי המקצוע בשטח בטיפול בתקלות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים"

מאת 14 בפברואר 2011, 15:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת טלדור הקימה מערכת ניהול ממוחשבת במי שמש, תאגיד המים והביוב של בית שמש. במסגרת הפרויקט הוטמעה בתאגיד מערכת לניהול, תכנון, תיקון והקמה של תשתיות המים והביוב. במערכת שולב מודול ייחודי של טיפול בפניות לקוחות עם מערכת מידע גיאוגרפית (GIS) של Intergraph. היקפו הכספי של הפרויקט מסתכם בכחצי מיליון שקלים.

"המערכת מהווה כלי עבודה מהיר ויעיל המסייע לאנשי המקצוע בשטח בטיפול בתקלות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים", אמר פלד דיכטר, מנכ"ל מי שמש.

אריה רימיני, מנכ"ל טלדור, אמר כי "אנו שמחים על הבחירה של תאגיד מי שמש בפתרון של טלדור. אנו מאמינים כי הטמעה ראשונה זו תביא לפרויקטים דומים בתאגידי מים נוספים בעתיד".

טלדור הקימה מערכת ניהול בתאגיד המים של בית שמש; ההיקף: חצי מיליון שקלים Reviewed by on . חברת טלדור הקימה מערכת ניהול ממוחשבת במי שמש, תאגיד המים והביוב של בית שמש. במסגרת הפרויקט הוטמעה בתאגיד מערכת לניהול, תכנון, תיקון והקמה של תשתיות המים והביוב. חברת טלדור הקימה מערכת ניהול ממוחשבת במי שמש, תאגיד המים והביוב של בית שמש. במסגרת הפרויקט הוטמעה בתאגיד מערכת לניהול, תכנון, תיקון והקמה של תשתיות המים והביוב. Rating:

הגיבו


!!!!