תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » טלדור תקשורת שדרגה את רשת תקשורת הנתונים בקומברס; ההיקף: 4 מיליון שקלים

טלדור תקשורת שדרגה את רשת תקשורת הנתונים בקומברס; ההיקף: 4 מיליון שקלים

במסגרת הפרויקט הוחלפו מאות מתגים - רובם של סיסקו וחלקם של נורטל - במתגים של אלקטל-לוסנט, בפרישה של כ-20,000 מבואות ● הפרויקט החל בתחילת 2010 והסתיים באחרונה

מאת 2 בפברואר 2011, 15:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טלדור תקשורת ביצעה בקומברס (Comverse) פרויקט לשדרוג רשת הנתונים. הפרויקט החל בתחילת 2010 והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בענף מעריכים, כי הוא עמד על יותר מארבעה מיליון שקלים.

במסגרת הפרויקט הוחלפו מאות מתגים – רובם של סיסקו (Cisco) וחלקם של נורטל (Nortel) – במתגים של אלקטל-לוסנט (Alcatel Lucent), בפרישה של כ-20,000 מבואות. ההתקנה של המתגים נעשתה בכל אתרי החברה – בישראל, באירופה ובארה"ב. זאת, תוך שדרוג קצבי ההעברה לממשקי 10 ג'יגה-בייט והכפלת מתגי CORE קריטיים.

תשתית הרשת החדשה מאפשרת את הגדלת רוחב הפס המשמש את עובדי החברה, ומספקת רמה גבוהה יותר של שרידות הרשת, לצד שיפור הזמינות של מערכות ה-IT בקומברס. כך, מבוסס מערך תקשורת הנתונים של קומברס על ציוד אחיד, המספק ביצועים של תעבורת התקשורת ברמה גבוהה יותר, לצד גמישות תקשורתית וחסכון בעלויות.

טלדור תקשורת שדרגה את רשת תקשורת הנתונים בקומברס; ההיקף: 4 מיליון שקלים Reviewed by on . טלדור תקשורת ביצעה בקומברס (Comverse) פרויקט לשדרוג רשת הנתונים. הפרויקט החל בתחילת 2010 והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בענ טלדור תקשורת ביצעה בקומברס (Comverse) פרויקט לשדרוג רשת הנתונים. הפרויקט החל בתחילת 2010 והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בענ Rating:

הגיבו


!!!!