תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » קווליטסט וטאקט זכו במכרז לביצוע בדיקות בפרויקט בחיל האוויר; ההיקף: חמישה מיליון שקלים

קווליטסט וטאקט זכו במכרז לביצוע בדיקות בפרויקט בחיל האוויר; ההיקף: חמישה מיליון שקלים

במסגרת הפרויקט, מבצעות שתי החברות בדיקות מקיפות למערכת שליטה ובקרה מרכזית שפותחה על ידי אופק, יחידת ה-IT של חיל האוויר ● הבדיקות שמתבצעות הן בעיקר ידניות וכן בדיקות פונקציונליות אוטומטיות ● מחיל האוויר נמסר, כי פרויקט זה הוא אחד הגדולים והמורכבים שבוצעו בחיל אי פעם

מאת 20 בדצמבר 2010, 13:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קווליטסט וטאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס (Matrix), זכו במכרז לביצוע פרויקט בדיקות עבור מערכת מרכזית בחיל האוויר. טאקט הצטרפה לקווליטסט, המלווה את הבדיקות ב-IT בפרויקט זה ובאחרים בחיל האוויר שנים רבות. פרויקט הבדיקות החל לפני שלושה חודשים וצפוי להימשך יותר משנה. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על כחמישה מיליון שקלים.

במסגרת הפרויקט, מבצעות שתי החברות בדיקות מקיפות למערכת שליטה ובקרה מרכזית שפותחה על ידי אופק, יחידת ה-IT של חיל האוויר. בפרויקט זה מתבצעות בעיקר בדיקות ידניות וכן בדיקות פונקציונליות אוטומטיות.

מחיל האוויר נמסר, כי פרויקט זה הוא אחד הגדולים והמורכבים שבוצעו בחיל אי פעם. מדובר במערכת קריטית המשרתת אלפי משתמשים ופרוסה ברוב הבסיסים והיחידות של החיל.

קווליטסט וטאקט זכו במכרז לביצוע בדיקות בפרויקט בחיל האוויר; ההיקף: חמישה מיליון שקלים Reviewed by on . קווליטסט וטאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס (Matrix), זכו במכרז לביצוע פרויקט בדיקות עבור מערכת מרכזית בחיל האוויר. טאקט הצטרפה לקווליטסט, המלווה את הבדיקות קווליטסט וטאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס (Matrix), זכו במכרז לביצוע פרויקט בדיקות עבור מערכת מרכזית בחיל האוויר. טאקט הצטרפה לקווליטסט, המלווה את הבדיקות Rating:

הגיבו


!!!!