תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל ישראל תחל לשווק שירותי מיחשוב ענן לחברות אנטרפרייז

גוגל ישראל תחל לשווק שירותי מיחשוב ענן לחברות אנטרפרייז

החברה מציעה, בין היתר, את ג'י-מייל עם נפח אחסון של 25 ג'יגה-בייט, גוגל דוקס - שירות המסמכים שלה, וכן שירותי יומן, בניית אתרים ו-וידיאו לעסקים ● מספר חברות ומוסדות אקדמיים בארץ כבר החלו להשתמש בשירותי מיחשוב הענן של גוגל ● בראש תחום שירותי האנטרפרייז של גוגל ישראל יעמוד ברק רגב, לשעבר מנהל קבוצת המכירות במיקרוסופט לגופי ממשלה, בריאות וחינוך

מאת 20 בספטמבר 2010, 13:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) ישראל הודיעה היום (ב') על כניסתה לתחום שיווק שירותי מיחשוב ענן לחברות אנטרפרייז בשוק המקומי. בהודעתה אף מסרה גוגל, כי ברק רגב ימונה לתפקיד ראש תחום האנטרפרייז בחברה בישראל. רגב (38) יוביל את  מערך המכירות וינהל את מערכת היחסים העסקית מול חברות האנטרפרייז הישראליות. בנוסף, הוא צפוי להרחיב את מאגר שותפי גוגל בארץ. בתפקידו הקודם שימש רגב כמנהל קבוצת המכירות של מיקרוסופט (Microsoft) לגופי ממשלה, בריאות וחינוך.

מגוגל נמסר, כי עם למעלה מ-130 יישומים שנוספו ועודכנו במהלך השנה האחרונה, מציע תחום מיחשוב הענן מערך פתרונות IT עבור המגזר העסקי, ובראשם היכולת לקבל חדשנות בזמן אמת, כאשר המערכת מתעדכנת באופן אוטומטי. בין היתר, מציעה החברה לעסקים את שירות הדואר האלקטרוני שלה, ג'י-מייל (GMail), בנפח אחסון של 25 ג'יגה-בייט לכל חשבון ועם IM משולבים (Google Talk); יומן גוגל, המאפשר למשתמשים לשתף את לוחות השנה שלהם עם אחרים ולארגן פגישות; שירות המסמכים של החברה, גוגל דוקס (Google Docs), המאפשר למשתמשים ליצור, לערוך ולשתף מסמכים, מצגות וגיליונות אלקטרוניים מקוונים בזמן אמת: Google Sites – יישום שלדברי גוגל, ניתן ליצור באמצעותו אתר אינטרנט בקלות הזהה לעריכת מסמך; ו-Google Video לעסקים, שהופך את התכנים של החברה לוויזואליים יותר.

יותר משני מיליון עסקים ברחבי העולם כבר אימצו את השירותים שגוגל מציעה עבור המגזר העסקי, בהם KLM, עיריית לוס- אנג'לס, מוטורולה (Motorola), רויטרס (Reuters), פוג'יקום (Fujicom) ובריטיש איירווייז (British Airways). גם בישראל החלו מספר חברות ומוסדות אקדמיים להשתמש בשירותי מיחשוב הענן של גוגל, בהן אורנג', אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת בן גוריון.

מאיר ברנד, מנכ"ל גוגל ישראל ומנהל אזורי לדרום אפריקה ויוון, אמר, כי "יותר ויותר חברות מחליפות את השרתים הארגוניים שלהן ועוברות לפתרונות מבוססי ענן המאפשרים להן לנהל את העסק באופן פשוט, גמיש וחסכוני. ניתן להשוות את המעבר לשירותי ענן למהפכה שהתרחשה לפני כמאה שנה, כאשר מפעלים חדלו לייצר חשמל בעצמם באמצעות גנרטורים והתחברו לרשת החשמל המתהווה".

מתעניין במיחשוב ענן? הירשם לכנס CloudCon של אנשים ומחשבים

גוגל ישראל תחל לשווק שירותי מיחשוב ענן לחברות אנטרפרייז Reviewed by on . גוגל (Google) ישראל הודיעה היום (ב') על כניסתה לתחום שיווק שירותי מיחשוב ענן לחברות אנטרפרייז בשוק המקומי. בהודעתה אף מסרה גוגל, כי ברק רגב ימונה לתפקיד ראש תחו גוגל (Google) ישראל הודיעה היום (ב') על כניסתה לתחום שיווק שירותי מיחשוב ענן לחברות אנטרפרייז בשוק המקומי. בהודעתה אף מסרה גוגל, כי ברק רגב ימונה לתפקיד ראש תחו Rating:

הגיבו


!!!!