תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » חדש: יו-טיוב – גם בעברית

חדש: יו-טיוב – גם בעברית

ממשק חדש באתר מאפשר לגולשים דוברי העברית להשתמש בו בשפתם ● על מי שמבקש לגלוש באתר בעברית לגלול את הדפדפן לתחתית האתר ולבחור את השפה

מאת 2 בספטמבר 2010, 10:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ממשק חדש של יו-טיוב (YouTube) יאפשר לגולשים להשתמש באתר הווידיאו הפופולרי בעברית – כך נמסר היום (ה') מהנהלת האתר. אלה יוכלו לבצע התאמה אישית של השפה שבה יוצג להם האתר כך שכל התכנים הכתובים בו יוצגו בעברית, לאחר שיגללו את הדפדפן לתחתית האתר ויבחרו את השפה.

מיו-טיוב נמסר, כי הממשק יקל על גולשים ישראליים ודוברי עברית ברחבי העולם ליצור, לשתף לצפות בסרטוני הווידיאו הרלוונטיים ביותר עבורם, כמו גם להתחבר עם משתמשים אחרים מהארץ.

ריקי דרורי, סמנכ"ל השיווק של גוגל (Google) ישראל, אמרה, כי "שנתיים לאחר שהשקנו את יו-טיוב בישראל, שבמהלכן הפך הגולש הישראלי לחלק בלתי נפרד מקהילת יו-טיוב הבינלאומית, אנחנו שמחים להשיק את הממשק בעברית. אנחנו מאמינים, כי הממשק החדש יאפשר לגולש הישראלי לשתף, לחפש ולצפות בתכני וידיאו ביתר קלות".

חדש: יו-טיוב – גם בעברית Reviewed by on . ממשק חדש של יו-טיוב (YouTube) יאפשר לגולשים להשתמש באתר הווידיאו הפופולרי בעברית - כך נמסר היום (ה') מהנהלת האתר. אלה יוכלו לבצע התאמה אישית של השפה שבה יוצג לה ממשק חדש של יו-טיוב (YouTube) יאפשר לגולשים להשתמש באתר הווידיאו הפופולרי בעברית - כך נמסר היום (ה') מהנהלת האתר. אלה יוכלו לבצע התאמה אישית של השפה שבה יוצג לה Rating:

הגיבו


!!!!