תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל השיקה את הגרסה החמישית של כרום: מהירה יותר ובעלת ביצועים משופרים

גוגל השיקה את הגרסה החמישית של כרום: מהירה יותר ובעלת ביצועים משופרים

הגרסה החדשה הציגה במבחנים הראשוניים ביצועים משופרים בעשרות אחוזים, הן במהירות הדפדפן והן בשימוש בתוכניות ג'אווה סקריפט בו ● הגרסה החדשה מציעה הטעמה משופרת של מאפיינים הנתמכים ב-HTML 5, אפשרות להשתמש בגרירה והטלה של תמונות ועצמים אחרים ואפשרות ליישומי ווב להשתמש בזיכרון המקומי כזיכרון מטמון, לצורך הפעלת היישום מהר יותר ● לראשונה, מושקת גרסה של כרום לכל מערכות ההפעלה הבולטות - חלונות, לינוקס ומקינטוש - בו זמנית

מאת 27 במאי 2010, 12:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) השיקה אתמול (ד') את גרסה 5 של הדפדפן כרום (Chrome). לראשונה, מושקת גרסה חדשה של כרום לכל מערכות ההפעלה הבולטות – חלונות (Windows), לינוקס (Linux) ומקינטוש (Macintosh) – בו זמנית. משתמשי גרסאות ישנות יותר של הדפדפן יוכלו לעדכן אותו בקלות, באמצעות שימוש באפשרות התפריט "אודות Google Chrome".

הגרסה החמישית של כרום מגיעה לשוק לאחר מספר חודשים של מבחני בטה. למעשה, הגרסה ששוחררה אתמול לא מכילה שינויים משמעותיים כלשהם לעומת גרסת הבטה האחרונה של הדפדפן.

במבחנים הראשוניים, הציגה גרסת הכרום החדשה ביצועים משופרים בעשרות אחוזים, הן במהירות העבודה של הדפדפן והן בשימוש בתוכניות ג'אווה-סקריפט (Java Script) בו. מעבר לכך, מציע הדפדפן החדש הטעמה משופרת של מאפיינים הנתמכים ב-HTML 5, כולל API למיקום גיאוגרפי, אפשרות להשתמש בגרירה והטלה של תמונות ועצמים אחרים ואפשרות ליישומי ווב להשתמש בזיכרון המקומי כזיכרון מטמון, לצורך הפעלת היישום מהר יותר.

עוד מאפיין חדש בולט בכרום 5 הוא האפשרות לבצע סנכרון נתונים לדפדפן על פני מספר מחשבים. ניתן אף להגדיר את מה שרוצים לסנכרן באופן אישי – סימניות, העדפות, מסכי פתיחה ואפילו ערכות נושא.

במהלך הבטה בדקה גוגל שילוב מלא של נגן הפלאש (Flash) של אדובי (Adobe) בדפדפן. בינתיים, הגרסה אינה כוללת תמיכה מובנית בו, אולם נראה שתכונה זו תשולב בהמשך, עם ההשקה הסופית של גרסה 10.1 של נגן הפלאש.

גוגל השיקה את הגרסה החמישית של כרום: מהירה יותר ובעלת ביצועים משופרים Reviewed by on . גוגל (Google) השיקה אתמול (ד') את גרסה 5 של הדפדפן כרום (Chrome). לראשונה, מושקת גרסה חדשה של כרום לכל מערכות ההפעלה הבולטות - חלונות (Windows), לינוקס (Linux) גוגל (Google) השיקה אתמול (ד') את גרסה 5 של הדפדפן כרום (Chrome). לראשונה, מושקת גרסה חדשה של כרום לכל מערכות ההפעלה הבולטות - חלונות (Windows), לינוקס (Linux) Rating:

הגיבו


!!!!