תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » יו-טיוב: מספר הסרטונים הנצפים מדי יום – שני מיליארד
טרנדית. יוטיוב

יו-טיוב: מספר הסרטונים הנצפים מדי יום – שני מיליארד

מדובר בהכפלה לעומת מספר הסרטונים הנצפים לפני כחצי שנה ● האתר חוגג בימים אלה יום הולדת חמישי, והשיק ערוץ מיוחד לצורך כך, שבו יכולים הגולשים להעלות סרטונים שבהם הם מסבירים כיצד השפיע האתר על חייהם ● בין המשתתפים בערוץ ניתן למצוא את קונאן אוברייאן ופדרו אלמודובר

מאת 17 במאי 2010, 11:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מזל טוב ליו-טיוב (YouTube): אתר שיתוף סרטוני הווידיאו חוגג ימים אלה חמש שנים להיווסדו. מהאתר נמסר, כי מספר הסרטונים הנצפים בו ביום ממוצע עומד על כשני מיליארד – כפול מהמספר באוקטובר אשתקד.

כדי לציין את יום ההולדת, החליטה הנהלת האתר להחליף באופן זמני את הלוגו שלו לכזה שמציין את היום ההולדת. במקביל, פתחה ההנהלה ערוץ מיוחד בשם YouTube Fiveyear. הגולשים יכולים להעלות לערוץ סרטונים שהנושא שלהם הוא כיצד יו-טיוב השפיע על חייהם.

בין היתר, הועלו בו סרטונים של ידוענים כמו מנחה הטלוויזיה האמריקני קונאן אוברייאן והבמאי הספרדי פדרו אלמודובר. הערוץ מוצע בשפות שונות, כולל עברית.

יו-טיוב: מספר הסרטונים הנצפים מדי יום – שני מיליארד Reviewed by on . מזל טוב ליו-טיוב (YouTube): אתר שיתוף סרטוני הווידיאו חוגג ימים אלה חמש שנים להיווסדו. מהאתר נמסר, כי מספר הסרטונים הנצפים בו ביום ממוצע עומד על כשני מיליארד - מזל טוב ליו-טיוב (YouTube): אתר שיתוף סרטוני הווידיאו חוגג ימים אלה חמש שנים להיווסדו. מהאתר נמסר, כי מספר הסרטונים הנצפים בו ביום ממוצע עומד על כשני מיליארד - Rating:

הגיבו


!!!!