תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » שלוש שנים וחצי אחרי: נחשף המכשיר שמעולם לא נולד
איפה האח הנעלם? Surface Pro 3. צילום: יח"צ

שלוש שנים וחצי אחרי: נחשף המכשיר שמעולם לא נולד

במאי 2014 מיקרוסופט הציגה את ה-Surface Pro 3 ● אך כעת מסתבר שזה לא היה הילד היחיד אותו רצתה הענקית להציג לעולם ● הכירו את Surface Iris

מאת 4 בספטמבר 2017, 9:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ה-Surface Pro 3 של מיקרוסופט (Microsoft), שהושק באירוע של החברה במאי 2014, לא היה הטאבלט היחיד עליו התכוונה החברה להכריז באותו יום.

יחד אתו על הבמה היה אמור לככב גם ה-Surface Mini שאמור היה להגיע עם מסך בגודל 7.5 אינץ' ברזולוציה של 1,440×1,080 פיקסלים שהייתה יחסית גבוהה לאותם ימים. אבל ה-Mini לא הצליח לעשות את זה בסופו של דבר. הוא נחתך מהתמונה יחמים ספורים לפני שהציגו אותו, ונעלם בתהום הנשייה.

אבל עכשיו, כשלוש שנים וחצי אחרי – פרסם המדליף המפורסם איבן בלאס את המפרט המלא של המכשיר שאמור היה להיות, ואפילו את התמונות שמיקרוסופט כבר הכינה לקראת מסע השיווק שלו. כן, נחשף השם שאמור היה להיות מוצמד אליו: Surface Iris.

כשבוחנים את המפרט, ורואים שה-Surface Mini היה אמור להיות מבוסס על Windows RT, אפשר להבין שההחלטה של המנכ"ל, סטיה נאדלה, הייתה בסופו של דבר נכונה, אבל מעבר לכך זה היה טאבלט לא רע מבחינת תצורה, ושוב – בהתייחסות לתקופה המסוימת.

המערכת של השבב שנבחרה עבור המכשיר הייתה Snapdragon 800 של קוואלקום (Qualcomm), והיא שולבה יחד עם 1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, שהייתה אמורה להיות גם גרסה עם זיכרון כפול, בשתי החזיתות שלו. הוא תמך ב-WiFi 802.11n ובבלוטות' 4.0. כן הוא תמך ב-Surface Pen, העט האקטיבי של מיקרוסופט.

שלוש שנים וחצי אחרי: נחשף המכשיר שמעולם לא נולד Reviewed by on . ה-Surface Pro 3 של מיקרוסופט (Microsoft), שהושק באירוע של החברה במאי 2014, לא היה הטאבלט היחיד עליו התכוונה החברה להכריז באותו יום. יחד אתו על הבמה היה אמור לככ ה-Surface Pro 3 של מיקרוסופט (Microsoft), שהושק באירוע של החברה במאי 2014, לא היה הטאבלט היחיד עליו התכוונה החברה להכריז באותו יום. יחד אתו על הבמה היה אמור לככ Rating: 0

הגיבו


!!!!