תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » נא להתנהג בהתאם: גוגל מצאה דרך לטפל באפליקציות ה-"רעות"
גוגל. צילום: BigStock

נא להתנהג בהתאם: גוגל מצאה דרך לטפל באפליקציות ה-"רעות"

החברה הודיעה שהיא שיפרה את אלגוריתם החיפוש והזיהוי שהיא מפעילה בחנות, כך שהוא יוכל לזהות את איכותן של האפליקציות

מאת 7 באוגוסט 2017, 14:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר שנים בהן הייתה עסוקה בהיבט של האפליקציות בהגדלת מספרן בחנות שלה, גוגל (Google) מגבירה לאחרונה את המאמצים לשפר את האיכות הכוללת של האפליקציות שניתן למצוא עבור אנדרואיד (Android), במסגרת הרשמית שלה.

לאחר בחודשים האחרונים נקטה מהלכים בהם צירפה לחנות מנועים שמזהים אפליקציות ספאם מוגזמות וכן רושעות, כעת היא מתמקדת על חוויית שימוש.

החברה הודיעה שהיא שיפרה את אלגוריתם החיפוש והזיהוי שהיא מפעילה בחנות, כך שהוא יוכל לזהות את איכות האפליקציות ולבדוק האם מדובר בכאלה שאינן כתובות היטב ומובילות לתקיעות של המערכת, ואף יותר מכך.

כעת האלגוריתם יודע לזהות אפליקציות שבתגובות אליהן מופיעות תגובות רבות יחסית שמעניקות להן כוכבית אחת בלבד, מתוך חמש, וכן לזהות מתוך הטקסט תלונות, במיוחד כאלה שחוזרות על עצמן, לגבי האפליקציות.

במקביל, ובאופן שמשלים את הפעילות של הבינה המלאכותית, יש גם התערבות אנושית בכדי לבדוק בפועל את הממצאים, וכן כדי לגרום להורדת הדירוג של אפליקציות ש-"לא מתנהגות כראוי". המטרה בסופו של דבר היא לספק עוד תמריץ למפתחים לכתוב אפליקציות טובות יותר.

נא להתנהג בהתאם: גוגל מצאה דרך לטפל באפליקציות ה-"רעות" Reviewed by on . לאחר שנים בהן הייתה עסוקה בהיבט של האפליקציות בהגדלת מספרן בחנות שלה, גוגל (Google) מגבירה לאחרונה את המאמצים לשפר את האיכות הכוללת של האפליקציות שניתן למצוא עב לאחר שנים בהן הייתה עסוקה בהיבט של האפליקציות בהגדלת מספרן בחנות שלה, גוגל (Google) מגבירה לאחרונה את המאמצים לשפר את האיכות הכוללת של האפליקציות שניתן למצוא עב Rating: 0

הגיבו


!!!!