תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » לנובו עושה סדר בבלאגן: לא זקוקים למחשב – קפלו אותו!
לנובו

לנובו עושה סדר בבלאגן: לא זקוקים למחשב – קפלו אותו!

החברה הציגה טאבלט/מחשב בשם Lenovo Folio, שהקונספט שלו הוא שניתן לקפל אותו כשלא זקוקים לו לגודל שנכנס בקלות לכיס, ולפתוח אותו למסך גדול יותר בעת השימוש בפועל

מאת 24 ביולי 2017, 12:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לנובו (Lenovo) ערכה בימים אלה את ועידת Tech World 2017 שלה בשנחאי. במסגרת הכנס הציגה החברה כמה מוצרי קונספט של מכשירים והתקנים שונים אותם היא חוקרת.

אחד המעניינים בהם הוא טאבלט/מחשב בשם Lenovo Folio שהקונספט שלו הוא שניתן לקפל אותו כשלא זקוקים לו לגודל שניתן להכניס בקלות לכיס, ולפתוח אותו למסך גדול יותר בעת השימוש בפועל.

לפי מה שהחברה הציגה ניתן לפתוח את ה-Folio מגודל של 5.5 ל-7.8 אינץ', וזאת מבלי לראות סימן על המסך הגמיש שלו שמציע רזולוציה של 1,920×1,440 פיקסלים, כלומר אפשר לומר רזולוציית +FHD.

המסך מוגף במסגרת מתכתית דקיקה ומיוחדת שמאפשרת בעצם לעצור את קיפול המכשיר בכל זווית שהיא באופן נוח וחלק.

המכשיר המסוים שהציגה לנובו בכנס הגיע כשהוא מצויד באפשרות ל-e-Sim, כשמערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.0. כמו כן המערכת על שבב שמניעה את המכשיר הזה היא Xiao Long 800, מעבד מיוחד תוצרת קוואלקום (Qualcomm).

החברה הוסיפה שמדובר במכשיר עם סוללה גדולה במיוחד שאמורה לאפשר לו לעבוד זמן רב ללא הטענה.

עדיין לא ברור מתי ואם בכלל המוצר הזה יגיע לשוק.

לנובו עושה סדר בבלאגן: לא זקוקים למחשב – קפלו אותו! Reviewed by on . לנובו (Lenovo) ערכה בימים אלה את ועידת Tech World 2017 שלה בשנחאי. במסגרת הכנס הציגה החברה כמה מוצרי קונספט של מכשירים והתקנים שונים אותם היא חוקרת. אחד המעניינ לנובו (Lenovo) ערכה בימים אלה את ועידת Tech World 2017 שלה בשנחאי. במסגרת הכנס הציגה החברה כמה מוצרי קונספט של מכשירים והתקנים שונים אותם היא חוקרת. אחד המעניינ Rating: 0

הגיבו