תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » האם בקרוב גם אתם תוכלו להיות אבירי ג'דיי אמיתיים?
להחזיק ביד חרב אור אמיתית. אילוסטרציה: IfH/BigStock

האם בקרוב גם אתם תוכלו להיות אבירי ג'דיי אמיתיים?

אם זה תלוי בלנובו ודיסני - אז כן ● החברות מפתחות משחק מציאות רבודה בשם Star Wars: Jedi Challenges ובו גם אתם תזכו להחזיק ממש בידכם, חרב אור אמיתית

מאת 17 ביולי 2017, 11:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחד הדברים עליהם חולם כל חובב של סרטי "מלחמת הכוכבים" (Star Wars), הוא שיום אחד תהיה לו אפשרות להחזיק בידו חרב אור (Light Saber) אמיתית.

יכול להיות שבקרוב החלום הזה יתממש, או יותר נכון במידה הכי "אמיתית" שאפשר, וזאת בזכות משחק מציאות רבודה (AR) שמפתחות ביחד לנובו (Lenovo) ודיסני (Disney) שכבר זכה לשם Star Wars: Jedi Challenges – שם שכבר בפני עצמו יעורר התרגשות אצל מי שמחשיב עצמו כמעריץ של סדרת הסרטים.

לנובו שחררה טיזר לקראת המשחק ואף פתחה אתר בו אפשר להירשם כדי לקבל עדכונים עתידיים לגבי הפרויקט הזה.

בטיזר אפשר להבחין בשני דברים עיקריים, והראשון ביניהם הוא שניגשים למארז בו מונחת – אכן – חרב אור, ולוקחים אותה ליד.

מבחינה טכנולוגית הדבר המעניין הוא כמובן שהשחקנית חובשת ערכת מציאות רבודה שנראית עצמאית לחלוטין וחופשיה מכבלים, ומכיוון שהיא גם לא מראים שהיא מכניסה לתוך הערכה טלפון, אפשר להניח שכוח העיבוד ומשאבי המחשוב מצויים בערכה עצמה.

כאמור, אין פרטים מעבר לכך על הפרויקט, כולל כמובן תאריך השקה. מי שרוצה להירשם לאתר, יכול לעשות זאת כאן.

האם בקרוב גם אתם תוכלו להיות אבירי ג'דיי אמיתיים? Reviewed by on . אחד הדברים עליהם חולם כל חובב של סרטי "מלחמת הכוכבים" (Star Wars), הוא שיום אחד תהיה לו אפשרות להחזיק בידו חרב אור (Light Saber) אמיתית. יכול להיות שבקרוב החלום אחד הדברים עליהם חולם כל חובב של סרטי "מלחמת הכוכבים" (Star Wars), הוא שיום אחד תהיה לו אפשרות להחזיק בידו חרב אור (Light Saber) אמיתית. יכול להיות שבקרוב החלום Rating: 0

הגיבו


!!!!