ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » מחשבה טובה העניקה ל-13 בני נוער מלוד טעימה מעולם ההיי-טק והיזמות
רואים את העתיד. קורס TechSummer. צילום: יח"צ

מחשבה טובה העניקה ל-13 בני נוער מלוד טעימה מעולם ההיי-טק והיזמות

נערים ונערות מכלל בתי הספר בלוד סיימו קורס טכנולוגי עשיר בתכנים כגון אבטחת מידע, פיתוח אפליקציות, תלת מימד ועוד

מאת 16 ביולי 2017, 13:47 א+ / א- הדפסה הדפסה

13 נערים ונערות מכלל בתי הספר בעיר לוד (יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, עולים וותיקים), בוגרי כיתות ז'-ט', סיימו השבוע את קורס TechSummer – טעימה מעולם ההיי-טק והיזמות, פעילות קיץ לנוער של עמותת מחשבה טובה, בשיתוף מחלקת החינוך של עיריית לוד, סל מדע (משרד המדע) ובנק לאומי.

הקורס מתקיים זו השנה השלישית ומועבר על ידי מתנדבים מעולם ההיי-טק והיזמות. הקורס כלל חמישה ימים של תכנים מגוונים כגון אבטחת מידע, תלת-מימד, צילום, גרפיקה, יזמות, ניהול עצמי, בניית אתרים, פיתוח אפליקציות, פירוק והרכבת מחשבים, סטארט-אפ, פרסום בערוצים דיגיטליים ועוד.

לעשות את הבלתי-אפשרי. קורס TechSummer. צילום: יח"צ

לעשות את הבלתי-אפשרי. קורס TechSummer. צילום: יח"צ

הקורס התקיים במרכז הטכנולוגי מחשבה טובה ויום אחד במרכז קש"ב, לאומי טכנולוגיות, בנק לאומי.

לדברי אורנית ישר, מנכ"לית מחשבה טובה, "זוהי השנה השלישית שאנחנו מעבירים קורס קיץ בשיתוף בנק לאומי בעיר לוד. מדי שנה אנחנו חווים הצלחה בהיבט של תרומת ידע לנערים ולנערות תוך שילוב תכנים מהנים".

משתתפי קורס TechSummer. צילום: יח"צ

משתתפי קורס TechSummer. צילום: יח"צ

"הנערים מציינים כי הם מצליחים להעשיר את הידע, להיחשף לטכנולוגיות חדשות וכי כעת הם מבינים שיש להם לאן לשאוף, והכי חשוב – יש להם את היכולת לבחור לעשות מה שהם רוצים ומה שמעניין אותם כל עוד ישקיעו וילמדו. עבורנו זו הזכות הגדולה ביותר לאפשר לנערים האלו להאמין בעצמם וביכולתם".

מחשבה טובה העניקה ל-13 בני נוער מלוד טעימה מעולם ההיי-טק והיזמות Reviewed by on . 13 נערים ונערות מכלל בתי הספר בעיר לוד (יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, עולים וותיקים), בוגרי כיתות ז'-ט', סיימו השבוע את קורס TechSummer - טעימה מעולם ההיי-טק 13 נערים ונערות מכלל בתי הספר בעיר לוד (יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, עולים וותיקים), בוגרי כיתות ז'-ט', סיימו השבוע את קורס TechSummer - טעימה מעולם ההיי-טק Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו