תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » בקרוב בפייסבוק: שידורים חיים מקסדת מציאות מדומה
המציאות המדומה של Oculus Rift מגיעה לפייסבוק. צילום: אתר החברה

בקרוב בפייסבוק: שידורים חיים מקסדת מציאות מדומה

הטכנולוגיות המדהימות של המציאות המדומה והרבודה עשויות להגיע בעתיד הקרוב לרשתות החברתיות באופנים מרתקים ● פייסבוק תהיה כנראה החלוצה - זה יתחיל בשידורים חיים ובהמשך יתפתח כך שנוכל אולי לתפוס ביד את ההודעה שנשלחה אלינו ● יש בהחלט למה לצפות

מאת 13 ביולי 2017, 14:23 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פייסבוק (Facebook) מחברת בין שתי טכנולוגיות שהפכו לטרנד בשנה האחרונה: שידור חי ומציאות מדומה. החברה הודיעה שבקרוב היא תאפשר למשתמשי קסדת המציאות המדומה (VR) של Oculus Rift להעביר שידורים חיים מהחוויה המדומה שלהם ישירות אל חברים ועוקבים, וזאת בתור הדמות הווירטואלית שלהם.

השילוב של השידור החי והמציאות המדומה יבוצע באמצעות האפליקציה Spaces, שעדיין נמצאת בתקופת הבטא שלה, ושהיא חלק מהמאמץ של פייסבוק, כחלק מהחזון של מארק צוקרברג, לשלב את העולם התלת-ממדי הרבוד והווירטואלי בחיי היומיום של משתמשי הרשת החברתית שלו.

המטרה של החברה היא ליצור רשת גדולה שמכילה את האנשים, את המקומות שבהם הם נמצאים, את הדברים שהם עושים וגם חפצים שבהם הם נתקלים, ולשלב הכל אל תוך עולם המציאות המדומה, עם אפשרויות של אינטראקציה.

כך למשל, ניתן יהיה בעולם הווירטואלי המשולב באפליקציה 'לתפוס' הודעה בכדי לענות אליה, מה שכמובן אי-אפשר בינתיים לעשות ברשת הנוכחית.

בקרוב בפייסבוק: שידורים חיים מקסדת מציאות מדומה Reviewed by on . פייסבוק (Facebook) מחברת בין שתי טכנולוגיות שהפכו לטרנד בשנה האחרונה: שידור חי ומציאות מדומה. החברה הודיעה שבקרוב היא תאפשר למשתמשי קסדת המציאות המדומה (VR) של פייסבוק (Facebook) מחברת בין שתי טכנולוגיות שהפכו לטרנד בשנה האחרונה: שידור חי ומציאות מדומה. החברה הודיעה שבקרוב היא תאפשר למשתמשי קסדת המציאות המדומה (VR) של Rating: 0

הגיבו


!!!!