תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל תחליף את המשגר בכרום – לתמיכה משמעותית יותר במגע
גוגל. צילום: BigStock

גוגל תחליף את המשגר בכרום – לתמיכה משמעותית יותר במגע

השדרוג החדש אמור לאפשר למחשבי ה-Chromebook המבוססים על מערכת ההפעלה Chrome OS, לפעול באופן קרוב יותר לעבודה עם טאבלטים המבוססים דווקא על אנדרואיד

מאת 10 ביולי 2017, 15:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) עובדת לאחרונה על הטמעת שינויים משמעותיים ב-Chrome OS, מערכת ההפעלה למחשבים ניידים שלה.

אחד השינויים המשמעותיים ביותר הוא החלפת המשגר הראשי של מערכת ההפעלה כך שהוא יתמוך בצורה טובה ומשמעותית יותר במגע.

למעשה השדרוג החדש אמור לאפשר למחשבי ה-Chromebook המבוססים על מערכת ההפעלה Chrome OS, לפעול באופן קרוב יותר לעבודה עם טאבלטים המבוססים דווקא על אנדרואיד (Android) .

לחזור לעבודה מיד

למעשה הממשק החדש הזה, או אם תרצו מערכת ההפעלה, יופיע רק כשהמכשיר יעבוד במצב "טאבלט", כלומר מצב בו המקלדת שלו אינה שימושית למעשה.

את התכונה החדשה של מערכת ההפעלה חשף האוונגליסט של Chromium, פרנסיס ביופורט. היא מצטרפת לתכונות אחרות ולשינויים נוספים אחרים במערכת, שאחד מהם הוא האפשרות של המשתמש לקבוע איזו פעילות יבצע המכשיר כשסוגרים את המכסה.

עד עתה הדבר היחיד שיכול היה להתרחש עם סגירת המכסה היה המעבר של המחשב למצב שינה. כעת יוכלו המשתמשים לקבוע שהמחשב יישאר דולק, כך שניתן יהיה לחזור לעבודה מיד עם פתיחת המכסה בלי לחכות ליציאה ממצב השינה.

ההערכה היא שהתכונות הללו ייכללו בגרסה היציבה של Chrome OS בעוד כשלושה עד ארבעה חודשים.

גוגל תחליף את המשגר בכרום – לתמיכה משמעותית יותר במגע Reviewed by on . גוגל (Google) עובדת לאחרונה על הטמעת שינויים משמעותיים ב-Chrome OS, מערכת ההפעלה למחשבים ניידים שלה. אחד השינויים המשמעותיים ביותר הוא החלפת המשגר הראשי של מערכ גוגל (Google) עובדת לאחרונה על הטמעת שינויים משמעותיים ב-Chrome OS, מערכת ההפעלה למחשבים ניידים שלה. אחד השינויים המשמעותיים ביותר הוא החלפת המשגר הראשי של מערכ Rating: 0

הגיבו


!!!!