ראשי » אינטרנט של הדברים » פלאפון מבקשת לאשר לה טכנולוגיה לערים חכמות
תביע ייצוגית נגד פלאפון

פלאפון מבקשת לאשר לה טכנולוגיה לערים חכמות

טכנולוגיית LoRa משמשת להתקנים המבוססים על האינטרנט של הדברים, בהם פנסי הערים, ציוד תעשייתי, מכוניות, מחשוב לביש ועוד

מאת 29 במאי 2017, 14:44 א+ / א- הדפסה הדפסה

פלאפון הגישה למשרד התקשורת בקשה לאישור שימוש בטכנולוגיית LoRa, מתוך כוונה לבצע ניסוי בתחום הערים החכמות.

מדובר בטכנולוגיה ייחודית, שמספקת כיסוי נרחב במשאבים נמוכים, ומפעילים ברחבי העולם מאמצים אותה כדי להשתמש בה לאינטרנט של הדברים. טכנולוגיה זו משולבת במכוניות, בתוך פנסי הערים, בציוד תעשייתי, בשימושים ביתיים, במחשוב לביש ובכל אביזר שרוצים לחברו לאינטרנט ושלא יעמיס על הרשת הסלולרית.

הטכנולוגיה נמצאת בשימוש של ברית של מפעילים בשם The LoRa, שהוא ארגון פתוח ללא כוונת רווח של חברות שמאמינות כי הגיע עידן האינטרנט של הדברים. הברית הוקמה על ידי חברות בולטות בתעשייה כדי ליצור תקן אחיד לרשתות בשטח נרחב ובמתח נמוך (Low Power Wide Area Networks – LPWAN).

מפעילים ברחבי העולם החלו לפרוש את הרשת כדי לאפשר שימושי אינטרנט של הדברים, שימושי מכונה למכונה (M2M), ערים חכמות ויישומים תעשייתיים. החברים בברית משתפים פעולה כדי לקדם את הצלחתו של פרוטוקול LoRa, שקרוי LoRaWAN, באמצעות שיתוף ידע וניסיון, במטרה להבטיח את יכולת הפעולה בין מפעילים במסגרת תקן עולמי פתוח אחד.

פלאפון מבקשת לאשר לה טכנולוגיה לערים חכמות Reviewed by on . פלאפון הגישה למשרד התקשורת בקשה לאישור שימוש בטכנולוגיית LoRa, מתוך כוונה לבצע ניסוי בתחום הערים החכמות. מדובר בטכנולוגיה ייחודית, שמספקת כיסוי נרחב במשאבים נמו פלאפון הגישה למשרד התקשורת בקשה לאישור שימוש בטכנולוגיית LoRa, מתוך כוונה לבצע ניסוי בתחום הערים החכמות. מדובר בטכנולוגיה ייחודית, שמספקת כיסוי נרחב במשאבים נמו Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו